Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: azjatycki
12.08.2011 13:16
Kategoria: Internet

Rozmiar: 1.90 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0


» Komentarze [0]

Veronisoft IP Monitor, to program służący do monitorowania sieci, który pozwala na sprawdzenie połączenia sieci TCP / IP hostów w Internecie i LAN.

-----------

IP Monitor is a network monitoring software that allows you to verify the network connectivity of IP hosts on the Internet and LAN. The program periodically pings, or checks TCP ports on user specified computers (workstations, servers) or other network devices (routers). It is able to monitor IP and show graphic ...

[Zobacz pełen opis]
Pobierz torrent
Dodał: azjatycki
08.08.2011 08:52
Kategoria: Internet

Rozmiar: 107.92 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)


» Komentarze [0]

Multilanguage.

StudioLine Web to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia i publikowania stron www bez konieczności znanajomości języka HTML. Program posiada sporo narzędzi przydatnych do tworzenia stron internetowych, pozwala między innymi na import i edycję grafik wykorzystywanych przy tworzeniu strony. Proces tworzenia strony odbywa się w trybie WYSIWYG, użytkownik w łatwy sposób może sformatować tekst czy rozmieścić grafikę. Dodatkowo aplikacja posiada sporą bazę ...

[Zobacz pełen opis]
Pobierz torrent
Dodał: azjatycki
05.08.2011 06:10
Kategoria: Internet

Rozmiar: 35.72 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)


» Komentarze [0]

Jest, to zestaw prostych w użyciu programów, które umożliwiają Ci szybkie pobieranie plików MP3 z internetu.

Zawartość:

Speed MP3 Downloader v2.1.9.2
Easy MP3 Downloader v4.3.5.2
Super MP3 Download v4.7.2.2
Music Mp3 Downloader v5.3.3.8

---------

system operacyjny: Windows XP/Vista/Seven

---------

- zainstaluj program nie uruchamiaj go
- zawartość folderu Crack przekopiuj do głównego katalogu z programem
- uruchom program

---------

screen po ...

[Zobacz pełen opis]
Pobierz torrent
Dodał: azjatycki
29.07.2011 09:45
Kategoria: Internet

Rozmiar: 21.38 MB
Seed'ów: 14
Leecher'ów: 10
Pobrań: 74


» Komentarze [0]

Multilanguage.

RipTiger to rozbudowany program do przechwytywania klipów wideo z sieci i telewizji internetowych min. YouTube, MySpace, Google Video, Hulu, Yahoo, MetaCafe, DailyMotion, Veoh, Break itp.

Wystarczy uruchomić RipTiger i włączyć ulubiony film - program automatycznie zapisze go na dysku. Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja ani zmiana ustawień. RipTiger obsługuje mnóstwo popularnych standardów wideo, umożliwia zapis na dysku z jakością identyczną jak ...

[Zobacz pełen opis]
« Wstecz | 1 2 3 ... 14 15 [16]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse