Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: Kalinkus28
17.01.2014 09:56
Kategoria: Poradniki

Rozmiar: 12.49 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0


» Komentarze [0]

Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, kolonizacyjne, RTS, multiplayer

Tryb gry: single / multiplayer
Wersja językowa: Polska

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=225293

To juz piata czesc jednej z najpopularniejszych strategii ekonomicznych na rynku. Cykl narodzil sie w studiu Sunflowers, które stworzylo dwie pierwsze jego odslony. Przy produkcji edycji 1701 oraz 1404 paleczke przejal zespól Related Design. Ta sama ekipa zajela sie równiez Anno 2070, choc tym razem ...

[Zobacz pełen opis]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse