Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: egoferox
20.06.2021 09:41
Kategoria: Gry

Rozmiar: 432.69 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)


» Komentarze [0]

Hitman GO to prosta w obsłudze, ale trudna do opanowania planszowa gra strategiczna, osadzona w oszałamiającej interpretacji uniwersum Hitmana. Będziesz strategicznie poruszać się po ustalonych przestrzeniach na siatce, aby unikać wrogów i usuwać cel lub infiltrować dobrze strzeżone lokalizacje. Ta wielokrotnie nagradzana, pięknie renderowana turowa gra strategiczna w stylu dioramy koncentruje się na myśleniu przyszłościowym, aby przejść przez wymagające poziomy i stylowe ...

[Zobacz pełen opis]
Pobierz torrent
Dodał: egoferox
16.06.2021 17:02
Kategoria: Gry

Rozmiar: 1.67 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)


» Komentarze [0]

Planet Nomads to sandboksowa gra science-fiction o przetrwaniu na obcych planetach poprzez budowanie w stylu bloków. Jesteś samotnym naukowcem-astronautą, który ląduje awaryjnie na dziwnie urzekającej planecie. Utrzymanie rozsądku i zabezpieczenie podstawowych potrzeb związanych z przetrwaniem, które obejmują jedzenie, wodę i materiały budowlane, to najlepszy początek do znalezienia wyjścia z tej bałaganu.

Planet Nomads zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry, łącząc budowanie, ...

[Zobacz pełen opis]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse