Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: alE13
24.12.2016 12:18
Kategoria: Windows Mobile

Rozmiar: 100.38 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0


» Komentarze [0]

User image

Wesołych Świąt.
Merry Christmas.


Producent: Rovio Entertainment
Wydawca: Clickgamer. MediaChillingo
Data wydania: 10-12-2009
Tryby gry: gra jednoosobowa

Opis:

Angry Birds is a video game franchise created by Finnish computer game developer
Rovio Entertainment. Inspired primarily by a sketch of stylized wingless birds,
the first game was first released for Apple's iOS in December 2009.Over 12 ...

[Zobacz pełen opis]
Pobierz torrent
Dodał: Anonimowy
25.11.2011 21:51
Kategoria: Windows Mobile

Rozmiar: 4.00 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 10


» Komentarze [0]

Głównym bohaterem gry Just Cause 2 jest Rico Rodriquez - pracownik organizacji o nazwie Agencja, który w pierwszej odsłonie cyklu próbował obalić samozwańczy rząd w Ameryce Południowej. Tym razem nasz śmiałek wyrusza do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie na wyspie Panau czeka na niego kolejna, bardzo niebezpieczna misja.Główną zaletą gry Just Cause 2 jest możliwość swobodnej eksploracji ogromnej wyspy o powierzchni tysiąca kilometrów kwadratowych, która obfituje w ...

[Zobacz pełen opis]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse