Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: xkobra
03.05.2012 11:46
Kategoria: Symbian

Rozmiar: 25.03 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)


» Komentarze [0]

Co tu dużo pisać strategia turową osadzona w świecie fantasy, Ci co grali na kompie wiedzą o co chodzi.

Instalacja:
1. Rozpakuj archiwum *.rar
2. Zainstaluj plik *.sisx na karcie pamięci
3. Przekopiuj folder fHeroes2 na kartę pamięci

Jeżeli masz problem z wyświetlaniem wskaźnika myszy lub go nie masz, rozpakuj 6 załącznik i przekopiuj plik konfiguracyjny na kartę twojego telefonu do katalogu e:\fHeroes2

lub można sprawdzić taką kombinację:

Naciśnij ...

[Zobacz pełen opis]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse