Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: wojadann
07.05.2017 19:46
Kategoria: Militaria

Rozmiar: 35.14 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)


» Komentarze [0]

Deutsche Soldaten. Mundury, wyposażenie i osobiste przedmioty żołnierza niemieckiego 1939-1945.
Kultowa pozycja dla każdego miłosnika II Wojny Swiatowej.
Najważniejszą przesłanką powstania tej książki jest zbudowanie przejrzystego i solidnego źródła dla kolekcjonerów i historyków zainteresowanych zagłębianiem się we wszystkie przedmioty i artefakty, jakie przenoszone były przez zwykłego żołnierza Trzeciej Rzeszy. Autor Augustín Saiz bada jego otoczenie i wszystkie ...

[Zobacz pełen opis]
Pobierz torrent
Dodał: Kalinkus28
09.06.2012 07:22
Kategoria: Militaria

Rozmiar: 56.51 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0


» Komentarze [0]

Przedstawia dokładny opis i historie rozwoju myśliwca F14 Tomcat

Data wydania 1990 ...

[Zobacz pełen opis]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse