Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Wyszukiwarka torrentów

Pobierz torrent
Dodał: Anonimowy
09.03.2012 19:59
Kategoria: Old School Mix

Rozmiar: 1.17 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 7
Pobrań: 2


» Komentarze [0]

Wstawka zawiera sety DJ Wontera pochodzące z nieistniejącej już strony audycji radiowej Nocny Trans jaka nadawana była w Radiu Łódź oraz albumy zawierające jego autorskie produkcje:
OTR001 - Vital Harmony
OTR002 - Everything
KFA43 (Wings)
KFA46 (My Angel)

Gatunek: Happy Hardcore, UK Hardcore, Hardcore breaks, Drum & Bass, Rave

Wydawane w latach 2002-2007


DJ Wonter w 1997 roku rozpoczął tworzenie muzyki elektronicznej. Debiut Wontera miał miejsce w audycji "Red ...

[Zobacz pełen opis]
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse