Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Paula - Erotyczne Przygody Początkującej Stewardesy [PL] [. cbr]

Paula  -  Erotyczne Przygody Początkującej Stewardesy [PL] [. cbr] torrent
Dodał: Anonimowy
10.09.2007 15:35
Kategoria: eBooki

Rozmiar: 28.57 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Paula - Erotyczne Przygody Początkującej Stewardesy

scenariusz: Piotr Kabulak
rysunki: Tomasz Piorun Piorunowski

Jakość: 1280x1740px, kolor

Paula to początkująca stewardesa o powabnych kształtach i pięknym uśmiechu. Komiks poświecony jej przygodom to duża dawka dobrego humoru okraszonego szczyptą lekkiego erotyzmu. Przezabawne gafy i wpadki młodej stewardesy wydają się nie mieć końca... nie można jej jednak nazwać "słodką blondyneczką", bo swoje atuty Paula potrafi z premedytacją wykorzystać w wielu życiowych i zawodowych sytuacjach.
Wydanie kolekcjonerskie zawiera dwa pierwsze albumy z serii PAULA, które ukazały się kilka lat temu na polskim rynku w małych nakładach i zniknęły równie szybko jak się pojawiły. Pierwszy, czarno-biały zeszyt został przez Autorów narysowany od nowa (jego fragmenty) i w całości pokolorowany.

Opis: Mandragora

Erotyzm jest naprawdę lekki, w drugim wydaniu wydawca zrezygnował w tytule z nośnego słowa erotyczne i zdjął z okładki dopisek tylko od lat 18.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-28 15:10:55 [Aktualizuj]
Napisano: 18.06.2018 09:25
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse