Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: AdGuard v2.9.2 macOS

AdGuard v2.9.2 macOS torrent
Dodał: Katagari
25.01.2023 13:13
Kategoria: Programy

Rozmiar: 1.53 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
AdGuard dla Mac to pierwszy na świecie samodzielny bloker reklam zaprojektowany specjalnie z myślą o macOS. Oferuje znacznie więcej niż jakiekolwiek rozszerzenie przeglądarki: blokuje wszystkie rodzaje reklam we wszystkich przeglądarkach, a nawet w innych aplikacjach, chroniąc prywatność po drodze.

1) Skuteczne blokowanie reklam - AdGuard blokuje wszystkie rodzaje reklam. Wyskakujące okienka, reklamy wideo, banery itp. - wszystkie znikną. Ze względu na niezauważalne filtrowanie w tle i przetwarzanie kosmetyczne, zobaczysz tylko czyste strony z treścią, do której przyszedłeś.

2) Bezpieczne surfowanie po Internecie - Komputery Mac są znacznie mniej podatne na złośliwe oprogramowanie, ale ignorowanie możliwych zagrożeń byłoby po prostu niewłaściwe. W Internecie wciąż jest mnóstwo witryn wyłudzających informacje i oszukańczych, a AdGuard ochroni Cię przed nimi.

3) Ochrona prywatności - AdGuard walczy z wszystkimi trackerami i systemami analitycznymi, które szpiegują Cię dzięki specjalnemu filtrowi Spyware zaprojektowanemu przez zespół AdGuard. Gromadzi zasady przeciwko wszystkim znanym analitykom online, które próbują ukraść Twoje prywatne dane.

4) Filtrowanie wewnątrz aplikacji - Jest wiele świetnych aplikacji, które nie mogą się oprzeć wyświetlaniu reklam. AdGuard pozwala mieć najlepsze z obu światów, dając opcję filtrowania ruchu dowolnej aplikacji zainstalowanej na komputerze Mac.

5) Działa wszędzie - Nie możesz wybrać ulubionej przeglądarki?
Nie ma problemu, AdGuard filtruje reklamy we wszystkich, od Safari po te najbardziej egzotyczne.

6) 3 w 1 - Nie potrzebujesz dodatkowych aplikacji ani rozszerzeń przeglądarki. Wystarczy zainstalować AdGuard i zabić małe stado ptaków jednym kamieniem.

Wymagania systemowe:
System operacyjny:
OS X 10.12 (x64) lub nowszy
RAM: od 2 GB
Miejsce na dysku: 120 MB
Obsługiwane przeglądarki: wszystkie zgodne z systemem macOS
Język: Multi

Instalacja:
Pobierz plik w dowolnym miejscu i zainstaluj go, klikając plik

Strona internetowa: http://adguard.com.ru

User image
User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2023-01-25 13:13:46 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Programy AdGuard VPN v1.2 macOS 1.98 MB 1 0 0
Programy AdGuard VPN v1.2.1 macOS 1.98 MB 1 0 0
Programy AdGuard v2.8.0 (2022) [Multi] macOS 1.64 MB 0 0 0
Programy AdGuard VPN v1.2.2 macOS 1.98 MB 1 0 10
Programy AdGuard v2.8.1 (2022) [Multi] macOS 1.64 MB 0 0 0
Napisano: 27.01.2023 01:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse