Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Joanna D'arc Wars and Warriors: Joan of Arc

Joanna D'arc Wars and Warriors: Joan of Arc torrent
Dodał: jaromirka89
24.11.2022 17:47
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 665.54 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Obraz ISO

Joan of Arc to kolejna gra ludzi z zespołu Enlight Software, twórców znanych i cenionych przez wielu graczy serii Capitalism oraz Seven Kingdoms. Tym razem zadaniem gracza jest pokierowanie losami Joanny d’Arc, słynnej francuskiej świętej i bohaterki narodowej żyjącej w XV wieku. Warstwa fabularna przenosi nas w czasy, nazwane zmierzchem europejskiego średniowiecza i umożliwia prześledzenie drogi słynnej Dziewicy Orleańskiej od prostej chłopki do dowódcy armii delfina - Karola VII. Esencję zabawy stanowi cykl potyczek z siłami angielskimi w ramach wojny stuletniej. Joan of Arc łączy w jednym elementy szybkiej i efektownej gry akcji, cRPG oraz strategii. Główna bohaterka wyposażona jest w bogaty wachlarz ruchów ofensywno-defensywnych, wykonywanych nie tylko przy pomocy standardowego miecza, ale także mnóstwa innych śmiercionośnych narzędzi. Ponadto heroina ulega systematycznemu rozwojowi, dzięki czemu zwiększa się jej skuteczność bitewna. W miarę postępów grze rośnie reputacja jaką Joanna darzona jest przez żołnierzy, a tym samym zyskuje ona, a tym samym gracz, dostęp do nowych, typowo strategicznych elementów, polegających na sterowaniu większą ilością podległych jednostek, wydawaniu im rozkazów, itd. W pełni trójwymiarowe i urozmaicone środowisko gry, łącznie dziewięć odmiennych wariantów otoczenia: otwarta przestrzeń, tereny zabudowane, itd. Iście epicki wymiar starć, w których dane jest graczowi brać udział: obecność wielu rozmaitych jednostek itd. Własny engine graficzny nowej generacji, stworzony specjalnie na potrzeby gry i ewentualnych kolejnych produkcji zespołu Enlight Software. Dwa tryby ukazania miejsca akcji: „action mode” (widow z perspektywy trzeciej osoby), „command mode” (widok „z góry”, analogicznie jak w wielu innych współczesnych grach RTS).
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2023-01-04 13:07:22 [Aktualizuj]


Napisano: 30.01.2023 19:23
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse