Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Kryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku / Der Masuren-Krimi: Fryderyks Erbe (2021) [HDTV] [XviD-GR4PE] [Lektor PL]

Kryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku / Der Masuren-Krimi: Fryderyks Erbe (2021) [HDTV] [XviD-GR4PE] [Lektor PL]  torrent
Dodał: Ishimura
24.11.2022 03:46
Kategoria: Dramat

Rozmiar: 698.76 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 213

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ten torrent pobieraj przez SuperSpeedTorrent ( https://rebrand.ly/super_seed ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Jak plik się nie uruchamia to przeciągnąć na program odtwarzacz lub zmienić rozszerzenie na AVI lub MP4.

Reżyseria: Anno Saul
Scenariusz: Markus B. Altmeyer
Gatunek: Dramat, Kryminał
Kraj: Niemcy
Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 89 min.

Doktor Viktoria Wex (Claudia Eisinger), technik kryminalistyki, wraca z Berlina do miasteczka na Mazurach, gdzie dorastała. Czeka ją bolesne pożegnanie z wujem Fryderykiem, który ją wychowywał jako zastępczy ojciec. List, który dostała Viktoria, sugeruje, że postanowił targnąć się na swoje życie. Jednak w domu krewnego kobieta zastaje zwłoki obcego człowieka. Wiejski lekarz twierdzi, że doszło do wypadku, ale Viktoria nie daje się zwieść. Wraz z miejscowym policjantem, Leonem Pawlakiem (Sebastian Hülk), stara się rozwikłać zagadkę związaną z rodzinnymi tajemnicami. W ten sposób naraża się na nieprzychylność mieszkańców miasteczka. To jednak nie zniechęca jej do doprowadzenia sprawy do końca.

Natalia Bobyleva
Pawel Burczyk
Claudia Eisinger

RIP INFO:
Der.Masuren.Krimi.Fryderyks.Erbe.2021.PL.HDTV.XviD-GR4PE

Video............: 640 x 352, XviD, 958 kbps
Audio............: MP3, 128 kbps, 2 kanały
Czas trwania.....: 89 min.
Język............: Polski Lektor
Rozmiar..........: 699 MB
Zawartość uploadu: plik .avi

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-03 17:09:00 [Aktualizuj]


Napisano: 30.01.2023 11:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse