Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: I kto tu rządzi [sezon 1-4][720p avi][PL]

I kto tu rządzi [sezon 1-4][720p avi][PL] torrent
Dodał: Anonimowy
22.11.2022 02:23
Kategoria: Seriale komediowe

Rozmiar: 14.49 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 3
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
I kto tu rządzi" to polski odpowiednik amerykańskiego formatu "Who's the boss" należącego do Sony Pictures Television International.
Tomek Czajka (Bogusław Linda) - odnoszący sukcesy piłkarz pierwszoligowego klubu, zwolniony z powodu kontuzji, jest wdowcem wychowującym trzynastoletnią córkę Martę (Gabrysia Pietrucha). Mając na uwadze jej dobro postanawia wyprowadzić się z podrzędnej dzielnicy Warszawy, w której - z powodu kurczących się oszczędności - przez kilka ostatnich lat był zmuszony wynajmować mieszkanie. Jego wybór pada na Konstancin - ekskluzywną, podwarszawską miejscowość, gdzie Marta miałaby szansę na dobrą szkołę, lepsze sąsiedztwo i odpowiednie towarzystwo. Żeby jednak jego marzenie mogło się spełnić Tomek w nowym miejscu musi znaleźć zarówno mieszkanie, jaki pracę. Ma jednak wyjątkowe szczęście, przypadkowo spotyka Barbarę (Elżbieta Słoboda), która uważa go za odpowiednią osobę do prowadzenia domu jej córki - Agaty (Małgorzata Foremniak), samotnie wychowującej syna Kamila (Michał Boczkowski). Wyluzowany styl Tomka, a także jego dojrzałość i zdrowy rozsądek, sprawiają, że zdobywa sympatię całej rodziny.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2023-01-19 21:07:20 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
TV I kto tu rządzi - Sezon 2 [TVRip] [PL] 2.39 GB (?) (?) (?)
TV I kto tu rządzi - Sezon 3 TVRip PL 2.21 GB (?) (?) (?)
TV I kto tu rządzi S03E01 Lato miłości cz.1 [TVRip] [PL] 173.97 MB (?) (?) (?)
TV I kto tu rządzi S03E02 Lato miłości cz.2 [TVRip] [PL] 174.68 MB (?) (?) (?)
TV I kto tu rządzi s02e11 (24) 174.11 MB 1 0 0
Napisano: 04.02.2023 04:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse