Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Starship Troopers: Terran Command [v1.07.01] *2022* [MULTI-PL] [EXE]

Starship Troopers: Terran Command [v1.07.01] *2022* [MULTI-PL] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
07.11.2022 12:51
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 5.81 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Premiera Gry: 16 czerwca 2022
Gatunek: Strategiczne, science fiction, RTS, tower defense
Producent: The Artistocrats
Wydawca: Matrix Games/Slitherine
Tabletka: Build-in FLT

Wybór języka w menu gry.

OPIS

Starship Troopers: Terran Command to oparty na defensywie RTS wzorowany na popularnym They Are Billions. Gracz wciela się w dowódcę tytułowych żołnierzy kosmosu, którzy zostają zrzuceni na planetę opanowaną przez hordy obcych z rasy insektoidalnych Arachnidów.
Starship Troopers: Terran Command - strategia czasu rzeczywistego korzystająca z licencji filmowej serii, u nas znanej jako Żołnierze kosmosu. Produkcję opracowało studio The Artistocrats, mające na koncie Order of Battle: World War II.
Naszą przygodę rozpoczynamy na znanej fanom filmu planecie Klendathu. Dość szybko jednak trafiamy na pustynny świat Kwalasha, i to tam toczy się większość rozgrywki. Gra obsadza nas w roli dowódcy jednostki tytułowych żołnierzy kosmosu, którzy mają pomóc miejscowym rolnikom uporać się z plagą nękających ich Arachnidów. Jest to rasa agresywnych insektoidalnych obcych.
Ramy czasowe produkcji nie są do końca znane, jednak przygoda dzieje się równolegle do trzeciej odsłony filmu, w okolicach katastrofalnej w skutkach bitwy o Roku San.
Starship Troopers: Terran Command to RTS koncentrujący się na aspekcie defensywnym. Podczas produkcji autorzy zainspirowali się zwłaszcza popularnym They Are Billions. Jednak należy podkreślić, że tytuł nie skupia się na budowaniu bazy. Przez większość rozgrywki naszym zadaniem jest poruszanie się z jednego punktu do drugiego i zajmowanie dogodnych pozycji obronnych, umacnianie ich w celu odparcia nadciągających Arachnidów oraz likwidacja gniazd insektów.
W trakcie zabawy dowodzimy niewielkimi oddziałami, które zmuszone zostają do walki z hordami obcych. Do dyspozycji graczy oddanych zostało wiele typów jednostek dysponujących unikalnym uzbrojeniem oraz zdolnościami. Aby wygrać konieczne jest jednak wykorzystywanie właściwości terenu, zwłaszcza miejsc mogących pełnić rolę wąskich gardeł utrudniających marsz wrogich sił. Niezbędne jest również staranne pozycjonowanie struktur i urządzeń defensywnych. Jest to szczególnie ważne, gdyż deweloperzy zastosowali mechaniki True Light of Sight oraz True Line of Fire, które wpływają na możliwości prowadzenia ostrzału i obserwowania terenu, sprawiając jednocześnie, że w wypadku naszej nieuwagi, przeciwnikom jest łatwiej nas zaskoczyć.
Gra oferuje podzieloną na 20 misji dynamiczną kampanię, w ramach której toczymy wojnę o całą planetę oraz specjalny scenariusz szkoleniowy pełniący rolę samouczka. W trakcie kampanii odblokowujemy coraz lepiej wyspecjalizowane oddziały, skuteczne przeciw nowym typom insektów. Jednostki gromadzą doświadczenie bojowe, dzięki któremu zyskują jedną z dwóch dodatkowych zdolności.
Ponadto gracze szukający wytchnienia od kampanii rozegrać specjalne misje na dwóch różnych mapach, z unikalnymi wyzwaniami dla każdej z nich.
Warto pamiętać, że film Starship Troopers powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Roberta A. Heinleina. W naszym kraju wydano ją pod tytułem Kawaleria Kosmosu (1994 r) oraz Żołnierze Kosmosu (2008 r.).
Starship Troopers oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza. Gra posiada w pełni trójwymiarową oprawę graficzną. Skutecznie odtwarza ona klimat filmowego pierwowzoru.

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i7 3.8 GHz / AMD Ryzen 7 lub lepszy
Pamiec RAM: 16 GB
HDD: 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna: GeForce GTX 1070 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10, 11.

INSTALL

Na czas instalacji wyłącz antywirus lub dodaj do wyjątku w swoim programie antywirusowym!
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Starship.Troopers-Terran.Command.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2023-01-19 19:13:54 [Aktualizuj]


Napisano: 30.01.2023 13:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse