Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wotum nieufnosci 2022 ((S01E01-4)) [1080p WEB h264-MiX] [PL]

Wotum nieufnosci 2022 ((S01E01-4)) [1080p WEB h264-MiX] [PL] torrent
Dodał: Ishimura
07.11.2022 04:10
Kategoria: Seriale obyczajowe

Rozmiar: 5.04 GB
Seed'ów: 12
Leecher'ów: 5
Pobrań: 762

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Produkcja: Polska
Gatunek: Polityczny
Premiera: 2022 (Światowa premiera)
Muzyka: Brak danych
Zdjęcia: Brak danych

Serial Wotum nieufności ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. Codzienność przesycona jest intrygami, a w walce o władzę nie ma żadnych reguł. Liczy się zwycięstwo. Głównymi bohaterami serialu są posłowie przeciwnych frakcji - Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) oraz Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska).Po rezygnacji prezydenta RP Marszałek Sejmu Daria Seyda ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer - wschodząca gwiazda prawicy. Dba o swój wizerunek w mediach i o swoją pozycję w partii. We wszelkich poczynaniach zawodowych wspiera go żona Milena (Zofia Wichłacz). Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel - odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.

★ Katarzyna Dąbrowska .... Daria Seyda
★ Antoni Pawlicki .... Patryk Hauer
★ Leszek Lichota .... Hubert Korodecki
★ Grzegorz Małecki .... Adam Chronowski
★ Zofia Wichłacz .... Milena Hauer
★ Dorota Kolak .... Teresa Swoboda
★ Cezary Łukaszewicz .... Krzysztof Seyda
★ Anna Mrozowska .... Małgorzata Bukowska
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-05 15:03:23 [Aktualizuj]
XYTREC
XYTREC
Napisano: 2022-11-20 09:40
 
Dziękuję.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse