Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Patron *2021* (ver. 1.201.1) [+DLCs] [MULTI-PL] [EXE]

Patron *2021* (ver. 1.201.1) [+DLCs] [MULTI-PL] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
01.11.2022 09:47
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 2.42 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Premiera Gry: 10 sierpnia 2021
Gatunek: Strategiczne
Producent: Overseer Games
Wydawca: Overseer Games
Tabletka: Build-in CODEX

DLCs:
* DLC: Supporter Pack
* DLC: Mare Nostrum

OPIS

Patron opiera się na fundamentach gatunku survival city-builder, wzbogacając rozgrywkę o rozbudowane drzewo badań oraz wprowadzając zawiłą dynamikę społeczną do gry i do samego gatunku. Szczęście, standardowa, prosta cecha wszystkich takich gier, w przypadku gry Patron jest kompleksowym systemem rozgrywki samym w sobie.
Patron rozpoczyna się podobnie do innych gier z tego gatunku, ale szybko wkracza na drogę eksploracji społecznych zawiłości i tego, co tak na prawdę znaczy kierować społeczeństwem, a nie tylko miastem wypełnionym robotami.
Każdy mieszkaniec miasta ma swoje potrzeby, pragnienia i problemy, które go niepokoją lub cieszą. Niektórzy obywatele są bardziej zaniepokojeni imigracją, podczas gdy innych bardziej irytują kwestie związane z podatkami. Jeśli pogląd obywatela na dany temat jest zgodny z tym, co robią władze miasta (czyli TY, jako gracz), będzie on szczęśliwy. Działa to również w drugą stronę.
Aby jak najlepiej wykorzystać możliwości tej nowej krainy, będziesz musiał wybudować domy mieszkalne, farmy, zakłady przemysłowe, budynki produkcyjne i dziesiątki innych budynków potrzebnych do zbierania bogactw tej krainy.
Każda decyzja, którą podejmiesz jako Patron, spotka się z różnymi reakcjami różnych grup społecznych. Będziesz potrzebował prawdziwego talentu politycznego, aby zrównoważyć tak delikatne sprawy jak religia, imigracja, lojalność, ubóstwo... Cokolwiek zrobisz, może doprowadzić do nieprzewidzianych konsekwencji w późniejszych latach.
Zarządzanie zadaniami i obywatelami w sposób terminowy i efektywny pozwoli Ci na przygotowanie i dostosowanie się do zmiennych zewnętrznych, takich jak trudna pogoda czy różne pory roku.
Świat się zmienia i musisz upewnić się, że rozwijasz się w odpowiednim tempie. Tylko dzięki ciągłemu rozwojowi i badaniom Twoje społeczeństwo będzie w stanie przetrwać próbę czasu.
Bez względu na to, co robisz, niespodziewane nieszczęścia zawsze mogą dotknąć Twoich ludzi. Będą oczekiwać od Ciebie ochrony i pomocy.
Ludzie potrzebują również zewnętrznych oznak swojego sukcesu. Buduj i aranżuj różnorodne elementy upiększające Twoje miasto i upewnij się, że wszyscy są nagradzani za swoją ciężką pracę.
CHARAKTERYSTYKA GRY:
* Survivalowy city-builder z unikatowym systemem dynamiki społecznej
* Zbieraj i produkuj zasoby
* Twórz zrównoważone łańcuchy produkcyjne
* Rozbuduj swoją osadę w dobrze prosperujące miasto, wznosząc i ulepszając budynki
* Zarządzaj swoimi ludźmi i kieruj ich w stronę potrzebnych profesji
* Zmierz się z problemami społecznymi, takimi jak: konflikty klasowe, imigracja, religia, zdrowie, bezpieczeństwo, lojalność...
* Zaplanuj rozwój poprzez rozbudowane drzewo badań i odblokuj technologie, strategie i ulepszenia
* Zaplanuj produkcję i handel zagraniczny, aby wesprzeć gospodarkę w trudnych czasach

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i7-3770 lub AMD Ryzen 5 1600
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6 GB lub AMD Radeon RX 590 6 GB lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Patron.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-08 18:00:58 [Aktualizuj]


Napisano: 05.02.2023 16:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse