Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Ultimate Admiral: Age of Sail *2021* [ver.1.0] [+DLC] [ENG] [EXE] [build-in CODEX]

Ultimate Admiral: Age of Sail *2021* [ver.1.0] [+DLC] [ENG] [EXE] [build-in CODEX] torrent
Dodał: rutmotors
30.10.2022 01:54
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 7.00 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Premiera Gry: 7 kwietnia 2021
Gatunek: Strategiczne; Symulacje
Producent: Game-Labs
Wydawca: Game-Labs
Tabletka: Build-in CODEX

OPIS

Ultimate Admiral: Age of Sail to strategia czasu rzeczywistego, za produkcję której odpowiada studio Game-Labs, znane między innymi z Naval Action. Gracz zostaje w niej obsadzony w roli admirała floty Stanów Zjednoczonych lub Imperium Brytyjskiego.
Akcja Ultimate Admiral: Age of Sail ma miejsce w latach 1775-1815. To czas wojen między rodzącymi się właśnie Stanami Zjednoczonymi a Imperium Brytyjskim. Gracz wciela się w admirała floty jeden z tych dwóch nacji. Chociaż fabuła trzyma się realiów historycznych tego okresu, to nasze działania mogą pchnąć ją w nowym kierunku.
Rozgrywka w Ultimate Admiral: Age of Sail dzieli się na dwa główne segmenty – morski i lądowy. W pierwszym z nich bezpośrednio dowodzimy flotą w bitwach morskich rozgranych w czasie rzeczywistym, a także wysyłamy podległe okręty na odległe misje. Przy czym na przebieg tych ostatnich nie mamy wpływu – znana jest nam tylko szansa ich powodzenia. Z kolei segment lądowy to wykorzystanie swojej floty do desantu żołnierzy we wskazanym obszarze. Na pokładach pozostaje jedynie szczątkowa załoga, która gwarantuje funkcjonowanie okrętów w ich podstawowym zakresie, my zaś przejmujemy kontrolę nad oddziałami piechoty morskiej. Gracz musi stale rozbudowywać i ulepszać flotę. Do jego dyspozycji oddano szereg wiernie odwzorowanych okrętów z tego okresu, podzielonych na dwa typy: wojenne oraz transportowe, charakteryzujące się innymi właściwościami i sprawdzające lepiej w konkretnych zadaniach. Każdy ze statków opisany jest przez parametry takie jak prędkość czy zwrotność, określające m.in. ich odporność na obrażenia. W czasie walki siła ataku obliczana jest na podstawie właściwości danego działa oraz odległości, jaką pokona wystrzelony pocisk. Jeśli wartość ta będzie większa od wytrzymałości twojego kadłuba, to pocisk przebije się do wnętrza statku. W czasie walki na morzu istotne jest także manewrowanie, tak aby odległość od przeciwnika oraz kąt strzału były jak najbardziej optymalne; w ten sposób możemy zadać największe obrażenia. Oczywiście statki nie działają samoistnie. Do obsługi okrętów należy zatrudnić oficerów i załogę. Przypisanie ich do odpowiednich zadań stanowi klucz do sukcesu – każdy rekrut definiowany jest przez szereg parametrów, przez co sprawdza się najlepiej na konkretnych stanowiskach. Dodatkowo z czasem zyskuje on doświadczenie i rozwija swoje umiejętności. Stworzony przez gracza admirał definiowany jest przez dwa parametry: sławę oraz doświadczenie. Zdobywa je po wygranych walkach oraz zakończonych pomyślnie zadaniach. Ten drugi wskaźnik pozwala na rozwój zdolności, które przekładają się na różne korzyści, jak łatwiejszy dostęp do surowców czy lepsze stosunki z admiralicją.

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 Fury X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Ultimate.Admiral.Age.of.Sail.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-19 22:35:09 [Aktualizuj]


Napisano: 04.02.2023 04:40
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse