Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: StarCraft: Remastered *2017* [MULTI-PL] [EXE]

StarCraft: Remastered *2017* [MULTI-PL] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
21.10.2022 19:26
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 5.64 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Wydanie: 14 sierpnia 2017
Gatunek: Strategiczne, science fiction, RTS, widok izometryczny, reedycje/remastery/remaki
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Tabletka: build-in

Wybór języka w menu gry.

OPIS

StarCraft: Remastered to odświeżona edycja klasycznej strategii czasu rzeczywistego z 1998 roku. Produkcję opracowało studio Blizzard Entertainment, czyli ten sam zespół, który wyprodukował pierwowzór.
Akcja gry toczy się w odległej przyszłości, w dalekim regionie Drogi Mlecznej znanym jako Sektor Koprulu. W miejscy tym reprezentujące ludzkość Imperium Terran po raz pierwszy napotyka obce rasy w postaci zaawansowanych technologicznie Protossów oraz zwierzęcych Zergów. Między tymi frakcjami wybucha wielka wojna, która na zawsze zmieni równowagę sił w galaktyce.
Tworząc StarCraft: Remastered, autorzy postanowili nie zmieniać nic w mechanizmach rozgrywki. Dostajemy więc tradycyjnego RTS-a, w którym podczas zabawy gromadzimy surowce, konstruujemy bazy, produkujemy jednostki, a na końcu prowadzimy je do ataku na centrum dowodzenia przeciwnika.
Do wyboru są trzy grywalne frakcje, a każda z nich mocno różni się od pozostałych, przejawiając unikalne zalety i wady. Protossi mają najbardziej zaawansowaną technologię oraz zdolności psioniczne i nawet pojedyncza ich jednostka potrafi dużo zdziałać. Ich słabą stroną jest jednak niewielka liczebność armii oraz wysokie koszty szkolenia wojsk i zagospodarowania terenu. Ich przeciwieństwem jest rasa Zerg. Stawia ona na hordy słabszych jednostek, które są tanie i możliwe do wyhodowania w ekspresowym tempie. Jednocześnie jednak budynki mogą stawiać jedynie na przeobrażonym terenie, co zajmuje nieco czasu. Z kolei Terranie są bardzo uniwersalni, a w dodatku niezwykle mobilni dzięki opcji transportu budynków, ale powoli prowadzą badania naukowe, a ich struktury są sporych rozmiarów, co utrudnia konstruowanie baz.
Wszystkim tym możemy bawić się w sześciu kampaniach (po dwie na każdą z frakcji) lub w trybie multiplayer pozwalającym na rywalizację z innymi graczami.
StarCraft: Remastered znacznie ulepsza oprawę audiowizualną. Grafika dalej jest dwuwymiarowa, ale wszystkie jej elementy zostały odświeżone i oferują wyższy poziom detali niż w pierwowzorze z 1998 roku. Do tego doszło wsparcie dla wysokich rozdzielczości szerokooekranowych, aż do 4K. Ponadto kampanie wzbogaciły się o nowe ilustracje pomagające w opowiadaniu historii. Ulepszona została również oprawa dźwiękowa, w tym dialogi postaci. Dodanych zostało też osiem nowych wersji językowych, wśród których nie zabrakło polskiej.
Spore zmiany zaszły w opcjach sieciowych i społecznościowych. Gra otrzymała pełne wsparcie dla tak nowoczesnych funkcji, jak zaawansowany matchmaking, zapisywanie stanu gry w chmurze, łatwy dostęp do fanowskich map, system powtórek czy szybka zmiana ustawień klawiatury.

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
Pamiec RAM: 4GB;
HDD: 7GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 750 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "StarCraft-Remastered.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

[video=https://www.youtube.com/watch?v=X8ewqRE8nl0]

User image
User image
User image
User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-12-03 22:20:34 [Aktualizuj]


Napisano: 05.02.2023 15:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse