Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Kingdom Two Crowns - Norse Lands *2021* [MULTI-ENG] [EXE]

Kingdom Two Crowns - Norse Lands *2021* [MULTI-ENG] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
18.10.2022 15:14
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 1.06 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Wydanie: 16 listopada 2021
Gatunek: Strategiczne, fantasy, elementy RPG, 2D, na 2 osoby, indie, kooperacja, side-scroll, podzielony/wspólny ekran, pixels
Producent: Stumpy Squid, Fury Studios
Wydawca: Raw Fury
Tabletka: build-in

Wybór języka w menu gry.

OPIS

Dodatek do oryginalnej strategii z 2018 roku.
W Kingdom: Two Crowns - Norse Lands trafiamy do krainy inspirowanej kulturą wikingów. Podczas zabawy wznosimy od podstaw swoje królestwo i bronimy go przed wszelkimi niebezpieczeństwami.
Kingdom: Two Crowns - Norse Lands zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy inspirowanej nordycką kulturą. Podczas zabawy wcielamy się w rolę władcy, którego zadaniem jest wzniesienie od podstaw prężnie działającego królestwa i obrona poddanych przed niebezpieczeństwami.
Co prawda rozgrywka w Kingdom: Two Crowns - Norse Lands opiera się na schemacie wypracowanym na potrzeby podstawowej wersji gry, jednak add-on wprowadza również szereg nowości. Na zbadanie czekają tu niedostępne wcześniej tereny tworzące rozległą krainę, a na wzniesienie – budynki wzorowane na konstrukcjach tworzonych przez wikingów. Ponadto w rozszerzeniu pojawiają się nowe jednostki (na czele z potężnym berserkiem), którym zapewniamy unikalne wyposażenie. Co ciekawe, jak przystało na twardych ludzi z północy, w sytuacji zagrożenia każdy nasz poddany może chwycić za broń i zmierzyć się z niebezpieczeństwem, niezależnie od tego czy mowa o zaprawionym w bojach wojowniku, czy też o chłopie lub budowniczym. Przeciwnicy, których ataki musimy odpierać, nie są przy tym naszym jedynym zmartwieniem. Mroźna zima może bowiem skutecznie pomieszać nam szyki, toteż na jej nadejście należy odpowiednio się przygotować. W miarę postępów zdobywamy potężne umiejętności inspirowane tymi, które posiadały bóstwa z nordyckich mitów, co pozwala nam stawiać czoła coraz większym wyzwaniom.

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i5-4310U 2.0 GHz
RAM: 4GB;
HDD: 2GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 950 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10, 11 (x64).

INSTALL

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Kingdom-TwoCrowns-NorseLands.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-11-22 20:16:02 [Aktualizuj]


Napisano: 05.02.2023 15:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse