Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Czerwony żagiel (2006, Wydawn. Zielona Sowa) - Paweł Sarna [PL]

Czerwony żagiel (2006, Wydawn. Zielona Sowa) - Paweł Sarna [PL]   torrent
Dodał: Ishimura
12.10.2022 03:22
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 15.60 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jeżeli pobieranie tego torrenta się zatrzyma to trzeba zamknąć i uruchomić ponownie program pobierający. Należy zamknąć go też w zasobniku systemowym (to koło zegara).

Napisz w komentarzu czy się pobrał, czy wymagało restartu, czym pobierałeś i czy będziesz seedował.

Info

Tytuł: Czerwony żagiel
Rok: 2006
Wydawca: Wydawn. Zielona Sowa
Format: pdf

Opis

Wiersze Sarny są bardzo sprawne, są śpiewne, są zaskakujące i nigdy w nich nie wiadomo, co zdarzy się w następnym wersie. Tym cechuje się poezja bardzo dobra i najlepsza.
Jakub Winiarski

Czerwony żagiel - o czym jest książka?

Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi - Czerwony żagiel, od Paweł Sarna. Czerwony żagiel spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora - Paweł Sarna. Nie będziesz żałował Gandalf.com.pl
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2023-01-06 20:50:14 [Aktualizuj]


pawelus777
pawelus777
Napisano: 2022-10-30 18:21
 
OK
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse