Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Metal Hellsinger 2022 [ElAmigos] [PL] [iso]

Metal Hellsinger 2022 [ElAmigos] [PL] [iso] torrent
Dodał: Ishimura
23.09.2022 03:10
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 6.03 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 15

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
CATEGORY:Action
RELEASE DATE:15 September 2022
GAME GENRE:Action, FPP, FPS, rhythm, shooters, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
DEVELOPER:The Outsiders, Publisher: Funcom
RELEASE:ElAmigos
PLATFORM:PC
LANGUAGES:English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese
DUBBING/AUDIO:English

Opis

Metal: Hellsinger to dynamiczny pierwszoosobowy shooter, w którym zwiedzamy osiem poziomów piekła. Do dyspozycji otrzymujemy broń białą w postaci miecza zdobionego czaszką, oraz broń palną, taką jak rewolwery czy strzelba. Każda z nich posiada unikalną dla siebie zdolność specjalną pozwalającą skutecznie i widowiskowo pozbyć się wrogów. Ci dzielą się na zwykłe, szeregowe pomioty piekielne i na ich dowódców stanowiących większe wyzwanie. Rozgrywka jest tu dynamiczna i inna od tego, do czego przyzwyczaili nas przedstawiciele gatunku, bowiem oprócz sprawnego posługiwania się bronią, dużo zależy tu od naszego poczucia rytmu. Tutaj kluczem jest strzelanie do taktu metalowych utworów towarzyszących nam w trakcie trwania rozgrywki, które nie dość, że podkręcą tempo, to jeszcze pozwolą zadawać nam znacznie większe obrażenia.

Wymagania sprzętowe

Processor: Intel? Core? i5-3450 / AMD equivalent
Graphics: NVIDIA? GeForce? GTX 1050 / AMD Radeon? RX 550
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 12 GB available space
Operating system: Windows 10

Opis instalacji

zamontuj
zainstaluj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-10-20 22:21:43 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2022 00:12
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse