Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Gothic II: Kroniki Myrtany: Archolos (+DLCs) *2021* [MULTI-PL] [EXE]

Gothic II: Kroniki Myrtany: Archolos (+DLCs) *2021* [MULTI-PL] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
04.09.2022 02:13
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 7.19 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Premiera Gry: 10 grudnia 2021
Gatunek: RPG
Wersja: v2.6
Producent: The Chronicles Of Myrtana Team
Wydawca: The Chronicles Of Myrtana Team
Tabletka: Build-in

OPIS

Kroniki Myrtany: Archolos to darmowa modyfikacja do gry Gothic 2: Noc Kruka stworzona w około sześć lat przez rodzimy zespół The Chronicles Of Myrtana Team. Mod ten wyróżnia się na tle innych tego typu tworów nie tylko przeznaczoną na około sześćdziesiąt godzin zabawy fabułą (w jej ramach wykonamy 170 zadań oraz 200 wydarzeń losowych, a także napotkamy 1400 postaci niezależnych) i nowymi mechanikami, ale przede wszystkim – kompletnym polskim dubbingiem nagranym przez profesjonalnych aktorów takich jak Mirosław Zbrojewicz, Cezary Żak, Artur Barciś, Kamil Pruban, Olga Borys czy odtwórca głównej roli – Michał Klawiter.
Protagonistą moda jest Marvin (osoby grające w Gothica z kodami powinny znać to imię). Chłopak ucieka z rodzinnej wyspy Londram wraz ze starszym bratem Jornem i próbuje dostać się na tytułową Archolos, gdzie mieszka ich wuj. Przyczynkiem do rozpoczęcia podróży staje się zarówno śmierć matki i ojca, jak też widmo wojny z orkami, które zawisło nad domem rodzeństwa. Bracia trafiają na statek i razem z grupką uchodźców wyruszają ku nowemu życiu. Plan szybko bierze w łeb, gdyż kapitan owego okrętu postanawia oszukać pasażerów, przez co od początku muszą oni walczyć o życie. Sama wyspa Archolos również nie okazuje się tak sielankowa, jak mogło się wydawać, a czające się na traktach potwory to tylko jedno z zagrożeń. W regionie działa bowiem Gildia kupiecka Araxos, która próbuje obalić władcę królestwa Myrtany, Rhobara II. Duże wpływy mają także magowie wody oraz dziedzice Volfzacka, dla których niespokojne czasy, w jakich przyszło im żyć, okazują się nie lada szansą na zdobycie autonomii. Marvin szybko zostaje wplątany w toczące się na Archolos intrygi i będzie musiał znaleźć sposób na przeżycie w świecie pełnym zdrady, oportunizmu i sprzecznych interesów. Jego – czy raczej gracza – decyzje wpłyną zarówno na otoczenie, jak i życie ludzi, których napotka na swojej drodze. Wybory podejmowane przez bohatera ukształtują też po części realia stanowiące początek pierwszego Gothica, czyli doprowadzą do powstania Magicznej Bariery wokół Górniczej Doliny na wyspie Khorinis. Co ciekawe, rozgrywająca się dziesięć lat przed tym wydarzeniem fabuła moda jest w stu procentach zgodna z lore’em gier studia Piranha Bytes.

Wyspa Archolos
Umiejętności te przyjdzie nam wykorzystać na pełnej winnic, farm i wiosek wyspie Archolos. Wzmianki o niej pojawiły się w pierwszym Gothicu, lecz do tej pory nie mogliśmy zobaczyć tego zakątku świata na własne oczy. Perłą w koronie regionu jest niewątpliwie miasto Archolos – największa siedziba ludzka, jaką przedstawiono w trylogii Gothic. Oprócz niego na wyspie znajdziemy m.in. głębokie kopalnie oraz klasztor Adanosa.

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz / AMD Phenom II lub lepszy
Pamiec RAM: 4 GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 680 / 3 GB Radeon R9 280X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Gothic-2.The.Chronicles.Of.Myrtana.exe" i wybierz opcję" uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-11-08 14:51:46 [Aktualizuj]


Napisano: 05.02.2023 15:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse