Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Evoland Legendary Edition[ENG][GOG][EXE]

Evoland Legendary Edition[ENG][GOG][EXE] torrent
Dodał: lukaszkl007
04.08.2022 22:57
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 642.81 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gatunek: RPG, przygodowe
Tryb gry: single player
producent: Shiro Games wydawca: Shiro Games

INFO
Evoland Legendary Edition to kompilacja dwóch oryginalnych produkcji z pogranicza RPG-ów, gier akcji oraz przygodówek. Za ich opracowaniem stoi niezależne studio Shiro Games
Obie pozycje tworzące zestaw Evoland Legendary Edition zasadzają się na podobnym schemacie, ukazując ewolucję gier wideo, a jednocześnie oddając hołd kultowym tytułom za pośrednictwem rozmaitych nawiązań. Na początku zabawy produkcje oferują prostą, dwuwymiarową grafikę, a bohater, w którego wciela się gracz, dysponuje bardzo ograniczoną gamą ruchów. W miarę postępów zdobywamy jednak ulepszenia, które wpływają zarówno na sferę audiowizualną, jak i na mechanikę. Wśród nich pojawiają się na przykład zagadki logiczne, coraz bardziej rozbudowany system walki.


Wymagania sprzętowe
PC Windows

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz 4 GB RAM karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza 1 GB HDD Windows Vista
Zalecane: Intel Core i5 3.1 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza 2 GB HDD Windows 7/8/10
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-08-04 22:57:04 [Aktualizuj]
Tagi evoland pixel


Napisano: 30.01.2023 12:02
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse