Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Prison Simulator (ver.1.0.7.1) *2021* [MULTI-PL] [EXE]

Prison Simulator (ver.1.0.7.1) *2021* [MULTI-PL] [EXE] torrent
Dodał: rutmotors
02.07.2022 23:14
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 4.33 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Premiera Gry: 4 listopada 2021
Gatunek: Symulacje; FPP; więzienne
Producent: Baked Games
Wydawca: PlayWay
Tabletka: Build-in

Wybór języka w menu gry.

OPIS

Prison Simulator jest grą symulacyjną, w której wcielamy się w funkcjonariusza Służby Więziennej na miesiąc przed upragnionym awansem. Bohater musi wykonywać coraz bardziej skomplikowane zadania w zakładzie karnym, balansując oceny administracji oraz zadowolenie osadzonych.
W Prison Simulator przywdziewamy uniform strażnika więziennego, któremu do awansu „za biurko” pozostało jedynie 30 dni przykładnej służby w zakładzie karnym w Nebrasce. Ostatni miesiąc wydaje jednak się wyjątkowo długi, a administracja wciska naszemu bohaterowi coraz bardziej wymagające zadania, jednocześnie wymagając ich wykonania co do joty pod groźbą zwolnienia. Wypłata niestety jest głęboko niewystarczająca, a więźniowie też są przecież ludźmi, którym należy się od czasu do czasu sekretna „paczka od mamy” lub polubowne przymknięcie oka na niezgodne z regulaminem zachowanie. Stałość posady i poziom niebezpieczeństwa obchodu bezpośrednio zależą zaś od naszych układów z szefostwem oraz osadzonymi.
Grę zaliczyć można do grona nietypowych symulatorów. Każdego dnia miesiąca funkcjonariuszowi SW zlecane są coraz trudniejsze zadania, które musi spełnić – od zwykłego obchodu korytarzy, poprzez przeszukania cel w poszukiwaniu zakazanych przedmiotów, przyjmowanie nowych więźniów, utrzymywanie porządku, tłumienie zamieszek, nadzorowanie odwiedzin aż po wykonywanie egzekucji na krześle elektrycznym. Spełnianie ich jest wymagane do dalszego postępu, gdyż niezadowolenie przełożonych może zaowocować naszym bezrobociem oraz końcem gry. Jednocześnie nasz bohater nie jest zbytnim świętoszkiem i powinien utrzymywać dobre relacje z aresztantami. Odsiadująca długie wyroki grypserka chętnie zapłaci bowiem za dostarczenie w ich ręce drobnych przedmiotów, papierosów czy inne „nieoficjalne” przysługi (możemy też „łapać haki” i szantażować naszych podopiecznych). Jeśli jednak będziemy trzymać nasze owieczki zbyt krótko, to takie podejście może się dla nas skończyć katastrofą. Podstawową mechaniką jest więc balansowanie satysfakcji z naszych usług przez obie strony. Twórcy proponują dwa tryby rozgrywki – fabularyzowany, w którym wykonujemy zlecone zadania przez miesiąc, oraz dowolny, gdzie nie jesteśmy ograniczeni obowiązkami czy limitem czasowym.

WYMAGANIA

Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz lub lepszy
Pamiec RAM: 8 GB;
HDD: 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 960 / Radeon R9 380 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Prison.Simulator.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-02 23:14:54 [Aktualizuj]
Napisano: 09.08.2022 02:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse