Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wołkoński Jurij - Operacja Bernhard [Audiobook PL] [mp3128kbps]

Wołkoński Jurij - Operacja Bernhard [Audiobook PL] [mp3128kbps]  torrent
Dodał: Ishimura
24.06.2022 03:20
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 187.14 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 83

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ten torrent pobieraj przez SuperSpeedTorrent ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Jurij Wołkoński - Operacja ''Bernhard''

Wersja językowa: PL
Kategoria: Literatura faktu
Czyta: Andrzej Krusiewicz

Czas trwania: 2 godzin 36 minut
Bitrate: 128 kbps

Wielkość paczki: 187MB
Rodzaj kompresji: Rar
Zawartość uploadu: Mp3

Opis

Audiobook Operacja Bernhard? to kolejna książka audio w popularnej serii z tygrysem.
Tym razem Jurij Wołkoński opowiada historię szalonej, ale i tajemniczej operacji, którą wymyślił i wprowadził w życie Reinhard Heydrich, w czasie II wojny światowej Szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. W audiobooku usłyszymy historię jednego z największych fałszerstw w historii, drukowania przez Niemców angielskich banknotów. Działania te nie tylko miały osłabić brytyjską gospodarkę, i tak poważnie nadszarpniętą przez działania wojenne, ale również pomóc w sfinansowaniu między innymi takich akcji nazistów, jak odbicie Mussoliniego.

Download
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-05 20:33:33 [Aktualizuj]
Napisano: 07.07.2022 12:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse