Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Korolec-Bujakowska Halina - Mój chłopiec, motor i ja [Audiobook PL] [mp3256kbps]

Korolec-Bujakowska Halina - Mój chłopiec, motor i ja [Audiobook PL] [mp3256kbps]  torrent
Dodał: Ishimura
23.06.2022 10:10
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 1.66 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 53

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ten torrent pobieraj przez SuperSpeedTorrent ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Halina Korolec-Bujakowska - Mój chłopiec, motor i ja

Wersja językowa: PL
Kategoria: Literatura faktu
Czyta: Kamila Kuboth-Schuchardt

Czas trwania: 11 godzin 51 minut
Bitrate: 256 kbps

Wielkość paczki: 1.7GB
Rodzaj kompresji: Rar
Zawartość uploadu: Mp3

Opis

Niezwykła wyprawa, oryginalna podróż poślubna, wspaniała historia dwojga ludzi, którzy w 1934 roku wyruszyli do Szanghaju.
Jak, czym, dlaczego zdecydowali się na jazdę motorem? O tym wszystkim, jak również o samym przebiegu trwającej rok i siedem miesięcy podróży napisała ówczesna panna młoda: Halina Korolec-Bujakowska. Wraz ze Stanisławem, swoim świeżo poślubionym mężem udała się do Azji, każdą wolną chwilę poświęcając na zapisywanie tego, co spotkało ich w drodze.
Mój chłopiec, motor i ja? to wspaniała kronika zmagań z przeciwnościami, pokonywaniu kolejnych kilometrów, ale także własnych słabości, zmęczenia, obiektywnych trudności, które muszą się pojawić, gdy jedziemy przez obce kraje.

Download

[img]http://mid.images.nitro.to/nitro.to_korolec-bujakowska_halina_-_moj_chlopiec-_motor_i_ja_audiobook_pl_mp3256kbps_rar_fiona9.mid_2921__18406004.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-03 18:27:34 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 18:26
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse