Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Lost Horizon 2 *2015* [ENG] [EXE] [STEAM]

Lost Horizon 2 *2015* [ENG] [EXE] [STEAM] torrent
Dodał: rutmotors
12.06.2022 05:07
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 2.72 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Wydanie: 02.10.2015
Gatunek: Przygodowe/Wskaż i kliknij
Producent: Animation Arts GmbH
Wydawca: Deep Silver / Koch Media
Tabletka: CODEX

OPIS

Lost Horizon 2 to przygodówka będąca kontynuacją popularnej gry z 2010 roku. Część drugą opracowało studio Animation Arts, czyli ten sam zespół, który wyprodukował pierwowzór oraz serię Secret Files. Akcja osadzona została w roku 1956 roku, czyli dwadzieścia lat po wydarzeniach z pierwszej części. Głównym bohaterem opowieści ponownie jest Fenton Paddock, który wrócił do służby w brytyjskiej armii po ucieczce z Hongkongu. Podczas pobytu w Afryce otrzymuje on od dowództwa tajny rozkaz i od tego wydarzenia rozpoczyna się nowa wielka przygoda. Rozgrywka przypomina typowe przygodówki i polega głównie na eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów oraz rozwiązywaniu zagadek. Pojawiają się również krótkie fragmenty zręcznościowe, takie jak pościgi czy sekcje skradankowe, podczas których Fenton Paddock musi niepostrzeżenie przemykać za plecami strażników. Jednocześnie tego typu sceny pełnią jedynie rolę sympatycznego przerywnika pomiędzy kolejnymi wyzwaniami logicznymi. Pierwsze Lost Horizon oferowało atrakcyjne ręcznie malowane tła, po których przechadzały się trójwymiarowe postacie. Natomiast w kontynuacji wszystkie elementy oprawy graficznej, wliczając w to całe otoczenie, wykonane zostały w pełnym 3D. Jednocześnie twórcy pozostali wierni klimatowi pierwowzoru, dlatego nie silili się na fotorealizm i zamiast tego postawili na kolorowe oraz lekko stylizowane lokacje. W porównaniu z pierwowzorem duże zmiany wprowadzono również w systemie sterowania. Porzucono interfejs point-n-click, zastępując go bezpośrednią kontrolą nad bohaterem niczym w strzelankach TPP.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core i5-650 3.2 GHz/AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Pamiec RAM: 2GB;
HDD: 6GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 660 Ti/Radeon HD 7870 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10.

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Lost.Horizon-2.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

User image
User image
User image
User image
User image
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-17 10:43:47 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 04:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse