Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Endzone: A World Apart (v1.1.8172.31754 + 3 DLCs + Windows 7 Fix, MULTi9) [FitGirl Repack, Selective Download - from 2.5 GB]

Endzone: A World Apart (v1.1.8172.31754 + 3 DLCs + Windows 7 Fix, MULTi9) [FitGirl Repack, Selective Download - from 2.5 GB] torrent
Dodał: henaba
20.05.2022 17:17
Kategoria: Przygodowe

Rozmiar: 3.91 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W 2021 roku grupa terrorystów wysadziła elektrownie atomowe na całym świecie i pogrążyła świat w chaosie. Tylko nielicznym udało się uciec do podziemnych obiektów zwanych „Endzones”. 150 lat później ludzkość powraca na powierzchnię - pod Twoim dowództwem! W niezwykle nieprzyjaznym środowisku, pełnym radioaktywności, skażonych deszczy i ekstremalnych zmian klimatycznych, będziesz musiał udowodnić, że jesteś liderem.

DLC „Miejsca odległe”:
Minęły wieki, odkąd zaczęliśmy odzyskiwać przyczółek na powierzchni ziemi. Do dziś staraliśmy się stworzyć kwitnącą przystań, znacznie więcej niż tylko schronienie, aby wytrzymać trudne środowisko, w którym się znajdujemy. To miejsce, które zapewnia bezpieczeństwo, opiekę zdrowotną, edukację, a nawet elektryczność, ale co najważniejsze miejsce, które każdy może nazwać swoim domem. Miejsce do dążenia do szczęścia. Ale nawet po osiągnięciu tych ważnych kamieni milowych i stworzeniu nowej i zdrowej cywilizacji, nasi ludzie wciąż są ciekawi, co nas czeka.

Będąc pionierami, chcą dotrzeć do innych ocalałych i odkryć nowe, ekscytujące miejsca poza granicami osady. Chcą odkryć Odległe Miejsca, daleko, daleko, o których mówi tak wiele legend.

Funkcje gry


Zbuduj osadę na nieprzyjaznej powierzchni ziemi z ponad 70 różnymi budynkami i opiekuj się swoimi mężczyznami, kobietami i dziećmi.
Zbieraj i ulepszaj wiele różnych zasobów: zarządzaj swoją gospodarką, budując wydajną infrastrukturę z ulicami i magazynami.
Doświadcz dynamicznie symulowanych, wiarygodnych środowisk! Każda komórka naziemna w grze ma swoje własne wartości wilgotności i promieniowania.
Przetrwaj w świecie ciągłych zagrożeń: w tym skażonej radioaktywnie ziemi, suszy, toksycznych deszczy, burz piaskowych i najeźdźców.
Wysyłaj ekspedycje do zapomnianych miejsc: podejmuj znaczące decyzje, które odmienią los twoich ludzi.
Doświadcz żywej osady: wypełniaj misje poboczne, aby zaspokoić potrzeby swoich osadników.
Różnorodne, wymagające scenariusze: z określonymi warunkami zwycięstwa i odrębną fabułą wystawią na próbę Twoje umiejętności przetrwania.


DLC Distant Places wprowadza następujące nowe funkcje:

Kierując się nienasyconym dążeniem do wiedzy, Twoi odkrywcy mogą wznieść się w przestworza na pokładzie specjalnie zbudowanego balonu na ogrzane powietrze i podróżować do tajemniczych miejsc daleko od mapy.
Wyrusz w podróż pełną przygód i odkryć daleko poza bezpieczną osadą.
Przeżyj 12 globalnych ekspedycji na dużą skalę, opartych na fabule, które zabiorą Cię do 4 różnorodnych, ale nieodkrytych miejsc na świecie. Przeznaczone tylko dla najlepiej wyposażonych poszukiwaczy przygód, oferują niepewne, ale bardzo satysfakcjonujące wyniki.
Wspieraj i rozbudowuj swoją osadę o nowe budynki, które można odkryć podczas nowych ekspedycji.
Niech Twoi ludzie poznają wyjątkowe smaki i zalety 6 zupełnie nowych egzotycznych nasion, takich jak orzechy kokosowe i banany.


Dołączone DLC:

Wesołego Halloween
Dobrobyt
Odległe miejscaFunkcje przepakowania

Na podstawie wersji ISO Endzone_A_World_Apart_Distant_Places-FLT: flt-endzone_a_world_apart_distant_places.iso (3 794 575 360 bajtów)
Dodano brakujące pliki lokalizacyjne (1,5 GB) dzięki Christsnatcher!
Wersja gry: v1.1.8172.31754; 3 DLC (Dobrobyt, Wesołego Halloween, Odległe miejsca) są dołączone i aktywowane
100% Lossless i MD5 Perfect: wszystkie pliki są identyczne z oryginałami po instalacji
NIC zgrane, NIC ponownie zakodowane
Funkcja pobierania selektywnego: możesz pominąć pobieranie i instalowanie języków, których nie potrzebujesz
Znacznie mniejszy rozmiar archiwum (skompresowany od 5 do 2,5~2,9 GB dla dowolnego języka)
Instalacja zajmuje 4-7 minut
Sprawdź integralność po instalacji, aby upewnić się, że wszystko zostało poprawnie zainstalowane
Miejsce na dysku po instalacji: do 6,5 GB
Repack korzysta z biblioteki XTool firmy Razor12911
Do zainstalowania tego przepakowania wymagane są co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM (w tym wirtualna)
Przepakuj przez FitGirl


Minimalne wymagania:
System operacyjny: Windows 7 64-bitowy
Procesor: I5-2500K, 4-rdzeniowy @3,30 GHz lub równoważny sprzęt AMD
RAM: 8 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 760
DirectX: 11
Miejsce na dysku: do 6,5 GB


Interface Language: English, German, Simplified Chinese, Japanese, Russian, Korean, French, Spanish - Spain, Portuguese - Brazil
Audio Language: English, German
Crack: built-in (FAiRLiGHT)
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-06-25 16:41:09 [Aktualizuj]
Napisano: 09.08.2022 03:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse