Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Television - Marquee Moon (Expanded & Remastered) (1977) [mp3320kbps]

Television - Marquee Moon (Expanded & Remastered) (1977) [mp3320kbps] torrent
Dodał: Ishimura
20.05.2022 03:26
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 176.90 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 37

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Television to amerykański zespół rockowy. W połowie lat 70. obok takich grup jak: Patti Smith Group, Ramones, Blondie czy Talking Heads stanowił część powstającej w Nowym Jorku sceny punkrockowej. Marquee Moon to debiutancki album Television wydany w lutym 1977. Reedycja została wydana 23 września 2003. Television to jeden z najważniejszych zespołów, który zszedł ze sceny CBGB w Nowym Jorku. Na album Marquee Moon składają się piosenki napisane przez Toma Verlaine'a, połączenie gry gitarowej Verlaina oraz Richarda Lloyda, sekcja rytmiczna, którą tworzyli Fred Smith (gitara basowa) i Billy Ficca (perkusja). Introspekcyjny nastrój albumu, oraz ostrożne, instrumentalne wirtuozostwo Verlaina i jego zespołu były jednymi z pierwszych manifestów ruchu post punkowego. Płyta została nagrana w składzie: Tom Verlaine (wokal, gitara, instrumenty klawiszowe), Richard Lloyd (gitara), Fred Smith (bas) i Billy Ficca (bębny).

Artist: Television

Title: Marquee Moon (Expanded & Remastered)

Country: USA

Year: 1977

Genre: Rock, Post-punk

Format / Codec: MP3
Audio bitrate: 320 Kbps

Lista Utworów

1.See No Evil
2.Venus
3.Friction
4.Marquee Moon
5.Elevation
6.Giuding Light
7.Prove It
8.Torn Curtain
9.Little Johnny Jewel (Parts 1 & 2)
10.See No Evil (Alternate Version)
11.Friction (Alternate Version)
12.Marquee Moon (Alternate Version)
13.Untitled Instrumental (A Mi Amore)

https://www.youtube.com/watch?v=jlbunmCbTBA
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-25 15:53:03 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 18:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse