Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Congotronics International - Where&#39s The One (2022) [mp3320kbps]

Congotronics International - Where&#39s The One (2022) [mp3320kbps] torrent
Dodał: Ishimura
20.05.2022 03:22
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 0.00 KB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Można by zacząć od tego, że kogo tu nie mam na tej płycie, ale wyliczanie (wymyślanie) zajęłoby pewnie wieki, więc lepiej przedstawić persony jakie faktycznie wzięły udział w nagraniu Where's The One. Supergrupę Congotronics International utworzyło wspaniałe grono dziewiętnastu muzyków z czterech kontynentów, których znamy z takich zespołów jak Deerhoof, Kasai Allstars, Konono N?1, Wildbirds & Peacedrums (Mariam Wallentin i Andreas Werliin), Skeletons (Matt Mehlan), w tym Juana Molina i Vincent Kenis (współzałożyciel Kasai Allstars, kurator oraz producent serii Congotronics). Materiał na Where's The One sporo przeleżał w archiwum i w sumie chyba mało kto wierzył, że kiedyś się ukaże na jakimkolwiek nośniku. No i mamy Bez cienia wątpliwości sprawcami całego tego wydawniczo-koncertowego zamieszania są fantastyczni muzycy z Konono No.1 i Kasai Allstars. To właśnie ich muzyka pobudziła zachodnich artystów i stała się dla nich świeżą falą inspiracji. Fascynacja rozlała się od Dirty Projectors, Andrew Birda, Animal Collective i Deerhoof po Beck, Bjork, Wilco, Radiohead, Saula Williamsa, Questlove i wielu innych. Belgijska wytwórnia Crammed Discs szybko wymyśliła świetne określenie na serię wydawniczą obejmującą oba kongijskie zespoły i ich styl, czyli Congotronics. A reszta to już magia muzyki z Czarnego Lądu

Artist: Congotronics International

Title: Where's The One

Country: World

Year: 2022

Genre: World, Folk

Format / Codec: MP3
Audio bitrate: 320 Kbps

Lista Utworów

1 Where's The One?
2 Resila
3 Kule Kule Redux
4 The Chief Enters Again
5 Chteau Rouge
6 Super Duper Rescue Allstars
7 Tita Tita
8 Doubt/Hope
9 Banza Banza
10 Kabongo Celeste
11 On The Road
12 Beyond the
13 Many Tongues In Our Band
14 For Augustin
15 Even The Boa Can't Swallow A Viper
16 Mama's Way/Above The Tree Line
17 Ambulayi Tshaniye
18 Bombo & Sifflets
19 Tshitua Fuila Mbuloba
20 Mulume/Change
21 Tandjolo's Greetings
22 Guiyome
23 Hand To The KneeTshimbala Mulumbayi

https://www.youtube.com/watch?v=o4-q83Oaa6g
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-13 03:22:02 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 17:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse