Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Azul Y Negro - La Noche (1982) [mp3320kbps]

Azul Y Negro - La Noche (1982) [mp3320kbps] torrent
Dodał: Ishimura
18.05.2022 03:18
Kategoria: Alternatywna

Rozmiar: 106.72 MB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 1
Pobrań: 9

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Azul y Negro to hiszpański duet elektroniczno-synthpopowy, założony w 1981 roku przez Carlosa Garcia-Vaso, multiinstrumentalistę, autora piosenek i producenta, oraz Joaquina Montoyę z Cartageny. Azul y Negro byli pionierami muzyki syntezatorowej i popu w Hiszpanii. Debiutancki album La Edad De Los Colores ukazał się w 1981 roku. Rok później ukazał się album La Noche (The Night), a następnie pojawił się bardziej znany Digital. Zespół szybko pojawił się na międzynarodowych listach przebojów, na których odniósł spory sukces. Singiel Me Estoy Volviendo Loco (Going Crazy) stał się hitem w Europie, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Dyskografia zespołu składa się z 22 płyt. Wstawka zawiera drugą płytę zespołu, na której znalazł się kultowy hit Isadora.

Title: La Noche

Artist: La Edad De Los Colores

Country: Hiszpania

Year: 1982

Genre: Elektroniczna, Synthpop

Format / Codec: MP3
Audio bitrate: 320 Kbps

Lista Utworów

1.Fantasia De Piratas
2.Flash
3.Fu-Man-Chu
4.Isadora
5.La Noche
6.No Tengo Tiempo (Con Los Dedos De Una Mano)
7.No Tengo Tiempo (Extended)
8.Paraiso Perdido
9.Paso A Paso
10.Secuencias
11.The Night
12.Technovision

https://www.youtube.com/watch?v=BLSMJnrXKDQ
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-18 18:52:28 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 17:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse