Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Ruined King A League of Legends Story 2021 [MULTI-ElAmigos] [PL] [iso]

Ruined King A League of Legends Story 2021 [MULTI-ElAmigos] [PL] [iso] torrent
Dodał: Ishimura
10.05.2022 04:10
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 11.78 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 23

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

CATEGORY:RPG
RELEASE DATE:16 November 2021
GAME GENRE:RPG, fantasy, turn-based, Isometric view, Find Your Next Game
DEVELOPER:Airship Syndicate, Publisher: Riot Games
RELEASE:ElAmigos
PLATFORM:PC
LANGUAGES:English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Vietnamese
DUBBING/AUDIO:English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese
CRACK:Codex, FLT

Opis

Mechaniki Ruined King rządzą się innymi prawami niż te znane z League of Legends. Mamy tutaj do czynienia z grą przeznaczoną tylko dla jednego gracza, osadzoną w otwartym świecie pełnym niebezpiecznych zadań i zagadek. Jego eksploracja wymaga od nas odpowiedniego podejścia. Do niektórych lokacji możemy się dostać tylko wykorzystując specjalną moc któregoś z bohaterów, np. by przebić się przez kruche ściany, musi w nie swoją tarczą uderzyć Braum. Lokacje są bardzo żywe i da się z nimi wchodzić w interakcje m.in. poprzez rozmowy z losowymi NPC czy inicjowanie pojedynków z przeciwnikami. System walki, mimo pewnych podobieństw do głównej gry, również doczekał się sporych zmian. Twórcy postawili na turowe starcia drużynowe, wymagające od nas taktycznego podejścia i odpowiedniego zarządzania zasobami. Każda z postaci posiada swoje unikalne umiejętności, podzielone na aktywne oraz pasywne. Wiele z nich wchodzi ze sobą w specjalne połączenia, więc warto zwracać uwagę na skład drużyny. Możemy też wspomagać się miksturami: leczącymi, uzupełniającymi manę lub dodatkowymi, zwiększającymi skuteczność ataków. Na starcia znaczny wpływ ma sprzęt bohaterów każdego wyposażamy w broń, zbroję oraz maksymalnie 3 akcesoria, znajdowane w świecie gry czy też zdobywane poprzez wygrywanie walk.

Wymagania sprzętowe

Processor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD A8-5600K 3.6 GHz
Graphics: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770
Memory: 8 GB RAM
Disk space: 15 GB HDD
Operating system: Windows 10 64-bit

nagraj/zamontuj
zainstaluj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-15 19:11:50 [Aktualizuj]


Napisano: 01.02.2023 17:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse