Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Sims 4 - TEnnaba Fix [ISO]

The Sims 4 - TEnnaba Fix [ISO] torrent
Dodał: Tennaba
29.04.2022 23:37
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 34.54 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 4
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Informacje

Wydanie: 2021
Deweloper: The Sims Studio
System operacyjny: 7, 8, 10
Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+
Grafika: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
Pamięć: 2 GB
Pamięć: 50 GB
Wersja: v 1.71.86.1020 + wszystkie DLCOpis

Sims 4 (Sims 4) to symulator życia, w którym przejmujesz kontrolę nad Simem i kontrolujesz jego życie. Wybierz jedną z rodzin dostarczonych przez twórców lub stwórz własną lub kilka postaci. Możesz wybrać płeć, kolor włosów i skóry, zmienić sylwetkę, mimikę i wiele więcej, tworząc wyjątkowego bohatera. Jeśli tworzysz jedną postać, ważnym aspektem będzie dojrzałość. Dziecko i staruszek mają mniejsze możliwości niż dojrzały mężczyzna czy nastolatek..

Po utworzeniu sim możesz przenieść się do istniejącego domu lub stworzyć go samodzielnie, w oparciu o ilość środków przekazanych protagoniście. Stwórz fundament, zainstaluj ściany, drzwi i sufit. Wypełnij swoje pokoje różnymi przedmiotami: krzesłami, stołami, stolikami nocnymi, sprzętem AGD, elektroniką, rozrywką i nie tylko. Dostarczono dla Ciebie ponad 500 różnych przedmiotów. Musisz obliczyć pieniądze przed zainstalowaniem elementów. Na przykład niektóre sypialnie szybciej przywracają wigor, ale są też droższe..

Miasto żyje własnym życiem. Wszyscy Simowie znajdujący się w pobliżu przyjdą cię odwiedzić. Spotkaj się z nimi, poznaj nowych przyjaciół, zaproś na imprezy, zakupy lub po prostu porozmawiaj. Każda postać ma swoją własną skalę szczęścia. Musisz stale monitorować odżywianie, witalność i inne potrzeby w życiu każdej osoby. Znajdź pracę, stwórz własną kampanię, prowadź firmę lub znajdź inne sposoby na zarabianie pieniędzy w grze.Żądania

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows XP, 7, 8, 10
Procesor: dwurdzeniowy procesor 1,8 GHz
Pamięć: 2 GB
Karta graficzna: 128 MB
Pamięć dysku twardego: 28,3 GB


zainstalować

zamontować/rozpakować
zainstalować
baw się dobrze !

User image

User image

User image

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-06-14 17:35:12 [Aktualizuj]
Napisano: 06.07.2022 00:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse