Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Miłość, seks &amp pandemia (2022) [DVDRip.XviD.DD5.1-K83] [Film PL]

Miłość, seks &amp pandemia (2022) [DVDRip.XviD.DD5.1-K83] [Film PL]   torrent
Dodał: Ishimura
26.04.2022 03:42
Kategoria: Inne

Rozmiar: 1.73 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 186

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
[Info]

Produkcja: Polska
Gatunek: Dramat obyczajowy
Premiera: 4 lutego 2022 (Polska)
Reżyseria: Patryk Vega
Scenariusz: Patryk Vega, Olaf Olszewski

[Opis filmu]

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

[Obsada]

Sebastian Dela .... Bartek
Anna Mucha .... Kaja
Małgorzata Rozenek-Majdan .... Nora
Zofia Zborowska-Wrona .... Olga
Michał Czernecki .... Kamil
Dawid Czupryński .... Johny
Weronika Lesiak .... Roksana
Wojciech Sikora .... Alf:

[Dane techniczne]

Format : AVI at 2 258 kb/s
Length : 1.73 GiB for 1 h 49 min 52 s 40 ms
Video #0 : MPEG-4 Visual at 1 800 kb/s
Aspect : 720 x 300 (2.400) at 25.000 fps
Audio #0 : AC-3 at 448 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz

Zapraszam na GRY LIVE

https://www.youtube.com/channel/UC2D8el4vYxqMMtHz_pFXs8w/videos
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-06-05 16:39:25 [Aktualizuj]
Napisano: 15.08.2022 14:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse