Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Red Dead Redemption 2 [v 1.0.1436.28] *2019* [RePack] [PL] [EXE]

Red Dead Redemption 2 [v 1.0.1436.28] *2019* [RePack] [PL] [EXE] torrent
Dodał: Anonimowy
18.04.2022 18:38
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 108.03 GB
Seed'ów: 33
Leecher'ów: 6
Pobrań: 1602

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rok wydania: 5 listopada. 2019
Gatunek: Akcja (strzelanka) / przygoda / western / otwarty świat / trzecia osoba / pierwsza osoba
Producent: Rockstar Studios
Wydawca: Rockstar Studios
Platforma: PC
Typ publikacji: RePack
Język interfejsu: rosyjski, angielski, MULTi13
Język głosu: angielski
Wersja: v1 .0.1436.28
Tablet: Wbudowany (EMPRESS i Mr_Goldberg)


OPIS
Od twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 jest uosobieniem życia i przetrwania w sercu dzikiej Ameryki. Niezwykle przestronny i starannie zaprojektowany świat gry będzie również podstawą dla zupełnie nowego trybu online.

Ameryka, 1899. Era Dzikiego Zachodu dobiega końca. Słudzy prawa metodycznie polują na niedobitki gangów. Ci, którzy nie chcą się poddać, giną. Po nieudanym napadzie na bank Arthur Morgan i inni poplecznicy holenderskiego van der Linde są zmuszeni uciekać.

Ich gang weźmie udział w kradzieżach, rabunkach i strzelaninach w sercu Ameryki, na niegościnnej ziemi, gdzie na co dzień toczy się walka o przetrwanie. Agenci federalni i najlepsi łowcy nagród w kraju depczą po piętach, a sam gang jest rozdzierany przez wewnętrzne podziały. Artur będzie musiał wybrać to, co jest dla niego ważniejsze: własne ideały lub lojalność wobec ludzi, którzy go wychowali.

Cechy gry
Red Dead Redemption 2 na PC to pierwsza gra z serii Red Dead Redemption wydana na tę platformę. Zachwyci gracza całą serią ulepszeń graficznych i technicznych, które przyczynią się do większego zanurzenia się w rozgrywce, a także nowymi zadaniami dla łowców nagród, legowiskami gangów, bronią i nie tylko.

Red Dead Redemption 2 na PC przedstawi epicką sagę o przygodach Arthura Morgana i gangu Van der Linde w nowym świetle: gra stanie się jeszcze bardziej spektakularna i naturalistyczna dzięki wielu różnego rodzaju usprawnieniom technicznym. Obejmują one zwiększony zasięg rysowania, ulepszone cienie i oświetlenie, nowe tekstury trawy i futra i wiele więcej. Ponadto czeka na Ciebie wiele dodatkowych treści w trybie fabularnym.

Również Red Dead Redemption 2 na PC daje graczom bezpłatny dostęp do kooperacyjnej gry w żyjącym i rozwijającym się świecie Red Dead Online z wszystkimi najnowszymi dodatkami i zawartością, dzięki którym gra będzie jeszcze przyjemniejsza. Gracze będą mieli również dostęp do handlu na pograniczu, pełniąc role łowcy nagród, kupca i kolekcjonera, z których każdy może odnieść sukces dzięki unikalnym nagrodom.WYMAGANIA SYSTEMOWE:
Minimalne wymagania systemowe:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7 (tylko 64-bitowy)
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX -6300
RAM: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
Miejsce na dysku: 120 GB


zainstaluj
graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-09-28 20:22:37 [Aktualizuj]
The_Mezd
The_Mezd
Napisano: 2022-09-19 10:54
 
Czy ktoś zainstalował i działa?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse