Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Forgive Me Father - TEnnaba Repacked [ISO]

Forgive Me Father - TEnnaba Repacked [ISO] torrent
Dodał: Tennaba
17.04.2022 06:25
Kategoria: FPP

Rozmiar: 2.13 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Data wydania: 7 kwietnia 2022
Gatunki/tagi: Akcja, Strzelanka, FPS, 3D
Deweloper: Bajtowa beczka
Wydawca: 1C Entertainment
Platforma: PC [Przepakuj]
Silnik: Nierealny silnik 4
Ocena użytkowników Steam: 93% recenzji użytkowników jest pozytywnych (na podstawie 444 recenzji)


Język interfejsu: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański - Hiszpania, polski, rosyjski, chiński uproszczony
Język dźwięku: angielski
Pęknięcie: wbudowane (TEnnaba)

Opis

Jako jedyny, który pozostał z pełnymi zmysłami, wyruszasz w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi i ulgi w tej grze FPS, która została stworzona w charakterystycznym stylu komiksu retro horror i wydaje się, że wywodzi się prosto z książek Lovecrafta.

Uważaj na swój poziom szaleństwa, który dynamicznie zmienia się w trakcie rozgrywki i dodaje Ci dodatkowej mocy. Wybierz swoje aktywne umiejętności w zależności od stylu gry i wykorzystaj je do walki z wiecznym złem.

Poznaj świat inspirowany Lovecraftem, pełen ukrytych i trudno dostępnych miejsc, i odkryj całą historię, aby rozwiązać zagadkę tego szalonego miejsca.

Funkcje gry


Poczucie klasycznego FPS-a z lat 90.: animacje poklatkowe, przeciwnicy i elementy 2D w środowisku 3D; apteczki i punkty życia, broń nie przeładowująca, power-upy podczas dynamicznej walki z licznymi przeciwnikami.
Niestandardowe doświadczenie bojowe: z pismem świętym w jednej ręce i bronią zasilaną nieznaną substancją w drugiej, gracz stanie przed wyzwaniem zachowania człowieczeństwa. To od gracza zależy, jak rozwinie się jego ekwipunek i znaleźć sposoby na pokonanie hord nieprzewidywalnych przeciwników.
Dynamiczny poziom szaleństwa: Bezpośrednio wpływa nie tylko na wrażenia audiowizualne, ale także na samą rozgrywkę, jego efekt różni się w zależności od aktualnego poziomu szaleństwa gracza.
Rozgrywka jest utrzymana w stylu komiksowym: Ręcznie rysowana grafika zaprojektowana tak, aby zachować charakterystyczny komiksowy wygląd, w którym dowolny zrzut ekranu z gry może być częścią nowego komiksu.
Nastrój rodem z mrocznych powieści Lovecrafta: przez całą grę gracz poczuje atmosferę grozy i przerażenia, jaką tworzy H.P. Lovecraft słynie. W otoczeniu okultyzmu i sił wiecznego zła doświadcz uczucia beznadziejności, szaleństwa i zamętu oraz palącej potrzeby znalezienia odpowiedzi i przywrócenia światu pozorów rozsądku i zdrowego rozsądku.
Wiele poziomów klimatycznych i zróżnicowany bestiariusz: zróżnicowany świat w całości stworzony ręcznie, pełen interesujących wrogów, od opętanych mieszkańców po potwory rodem z najgorszych koszmarów.
Dwóch bohaterów do wyboru: każdy z własnym, unikalnym drzewkiem rozwoju. Poznaj historię z perspektywy księdza lub dziennikarza.


Funkcje przepakowania

Na podstawie wydania ISO Forgive.Me.Father-TEnnaba: Wybacz mi ojcze — TEnnaba Repacked.iso
100% Lossless i MD5 Perfect: wszystkie pliki są identyczne z oryginałami po instalacji
NIC zgrane, NIC ponownie zakodowane
Znacznie mniejszy rozmiar archiwum (skompresowane od 3,9 do 2,2 GB)
Instalacja zajmuje 1-3 minuty (w zależności od systemu)
Sprawdź integralność po instalacji, aby upewnić się, że wszystko zostało poprawnie zainstalowane
Miejsce na dysku po instalacji: 4 GB
Język można zmienić w ustawieniach gry
Repack używa biblioteki XTool firmy Razor
Do zainstalowania tego przepakowania wymagane są co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM (w tym wirtualna)
Przepakuj przez TENnaba

Wymagania


Minimalne wymagania:
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (x64)
Procesor: Intel Core i5, AMD Ryzen lub odpowiednik
RAM: 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950
DirectX: 9.0c
Miejsce na dysku: 4 GB

User image


User image


User image


User image


User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-21 12:41:30 [Aktualizuj]
Napisano: 06.07.2022 00:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse