Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Jurij Wołkoński - Operacja [audiobook PL]

Jurij Wołkoński - Operacja [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
09.03.2022 11:52
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 143.07 MB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Operacja Bernhard
Długość:2 godziny 36 minut
Autor:Jurij Wołkoński
Czyta:Andrzej Krusiewicz
Kategoria:Literatura faktu
Typ:Audiobook - mp3

Opis

Audiobook Operacja Bernhard to kolejna książka audio w popularnej serii z tygrysem.
Tym razem Jurij Wołkoński opowiada historię szalonej, ale i tajemniczej operacji, którą wymyślił i wprowadził w życie Reinhard Heydrich, w czasie II wojny światowej Szef Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. W audiobooku usłyszymy historię jednego z największych fałszerstw w historii, drukowania przez Niemców angielskich banknotów. Działania te nie tylko miały osłabić brytyjską gospodarkę, i tak poważnie nadszarpniętą przez działania wojenne, ale również pomóc w sfinansowaniu między innymi takich akcji nazistów, jak odbicie Mussoliniego.
To opowieść, która trzyma słuchacza w napięciu od początku do końca, ale również opowieść oparta na rzetelnych informacjach, źródłach historycznych i z dużą dozą konkretnych faktów: liczb, miejsc, nazwisk. Kulisy tej operacji do dziś pozostają nie do końca odkryte, nawet długo po wojnie wywiady różnych państw próbowały dotrzeć do wykonawców pomysłu Heydricha, a badacze historii wskazują kilka miejsc w Europie, które być może kryją rozwiązania zagadek.
Audiobook czyta Andrzej Krusiewicz.
Oprócz Operacji Bernhard? można posłuchać również innych publikacji Jurija Wołkońskiego, które także zostały wydane w serii z tygrysem: Lista Kerstena? oraz Spirala nienawiści?.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-02 05:59:42 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 04:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse