Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Appleseed 2004 [480p.WEB-DL.H264] [Lektor PL]

Appleseed 2004 [480p.WEB-DL.H264] [Lektor PL] torrent
Dodał: Ishimura
28.02.2022 10:00
Kategoria: Animowane

Rozmiar: 753.10 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 146

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Produkcja: Japonia
Gatunek: Akcja, Sci-Fi, Anime
Premiera: 20.10.200 - Świat
Reżyseria: Shinji Aramaki

Opis

Cykl opowiada o zniszczonym wojną nuklearną świecie. Zdziesiątkowana ludzkość skupia się w mieści Olimp, którego twórcy dążą do stworzenia utopijnego, idealnego społeczeństwa. Niestety, Olimp, jak każda utopia okazuje się po pewnym czasie nierealna...

Obsada

Ai Kobayashi, Jrta Kosugi, Rica Fukami
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-04-03 13:48:15 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 16:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse