Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Specjalny program do monitorowania i kontrolowania urządzeń w sieci MyLanViewer

Specjalny program do monitorowania i kontrolowania urządzeń w sieci MyLanViewer torrent
Dodał: Anonimowy
07.02.2022 08:47
Kategoria: Programowanie

Rozmiar: 7.64 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Specjalny program do monitorowania i kontrolowania urządzeń w sieci MyLanViewer.

User image
MyLanViewer to aplikacja, która pozwala kompleksowo monitorować sieć lokalną i sterować wszystkimi komputerami podłączonymi do sieci, a także umożliwia prowadzenie pisemnych rozmów ze znajomymi w sieci LAN oraz wysyłanie wiadomości programowych. Całkowicie zarządzaj siecią lokalną w domu lub we własnej organizacji, aby wyświetlała wszystkie informacje związane z urządzeniami podłączonymi do sieci, takimi jak monitor IP, który badałem i komputer Mac, który bada urządzenie i pokazuje na nim wszystkie szczegóły. Pomagają również poznać wszystkie foldery współdzielone i zarządzać nimi na wszystkich komputerach oraz wiedzieć, kto ma do nich dostęp, a program umożliwia również wyłączanie sieci i blokowanie dowolnego urządzenia. Możesz także wyłączyć i ponownie uruchomić komputer oraz sterować nim z adresu protokołu połączenia (adresu IP) dla każdego komputera podłączonego do sieci.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-06-21 12:43:36 [Aktualizuj]
Napisano: 05.07.2022 17:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse