Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Furioza (2022) [S01E03-E04] [720p.WEB-DL.H.264-FOX] [Serial polski]

Furioza (2022) [S01E03-E04] [720p.WEB-DL.H.264-FOX] [Serial polski] torrent
Dodał: Ishimura
07.02.2022 05:02
Kategoria: Seriale obyczajowe

Rozmiar: 1.67 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 642

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Produkcja: Polska
Gatunek: Dramat, Akcja
Premiera: 04 lutego 2022 (Świat)
Reżyseria: Cyprian T. Olencki
Scenariusz: Cyprian T. Olencki

Opis

Serialowa i rozszerzona wersja kinowego przeboju. "Furioza" to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po "dwóch stronach barykady" i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z pewnymi zasadami. Serial, który zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny? Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Obsada

Mateusz Banasiuk .... Dawid
Weronika Książkiewicz .... Dzika
Mateusz Damięcki .... Golden
Wojciech Zieliński .... Kaszub
Łukasz Simlat .... Bauer
Szymon Bobrowski .... Mrówka
Janusz Chabior .... Polański
Sebastian Stankiewicz .... Buła

Dane Techniczne

Format : Matroska at 2 375 kb/s
Length : 726 MiB for 42 min 43 s 174 ms

Video #0 : AVC at 2 248 kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : AAC at 125 kb/s
Infos : 2 channels, 48.0 kHz
Language : pl

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Uw6w3Sx3W0k
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-07-09 08:32:46 [Aktualizuj]
magik1_44
magik1_44
Napisano: 2022-02-07 15:45
 
a gdzie odcinki 1 i 2???????
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse