Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: B.V Larson. & David VanDyke - Star Force (Tom 12) Gwiazda demonów [Audiobook PL] [mp3@192kbps] [rar]

B.V Larson. & David VanDyke - Star Force (Tom 12) Gwiazda demonów [Audiobook PL] [mp3@192kbps] [rar] torrent
Dodał: Bn1
28.01.2022 08:48
Kategoria: Fantastyka, sci-fi

Rozmiar: 1.03 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 296

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info:

Tytuł: Elantris
Autor: Star Force (Tom 12) Gwiazda demonów
Czas trwania: 12 godzin 46 minut
Bitrate: 192 kbps
Rodzaj kompresji: rar
Czyta: Roch Siemianowski

Opis:

Trzy gwiazdy, trzy światy, trzy cywilizacje? i jedna wielka wojna. W tym układzie potrójnym nie wszystkie planety są sobie równe. Zawsze kiedy Gwiazda Demonów osiąga najbliższy punkt na swojej orbicie, insektoidalna rasa atakuje. Najeżdża wewnętrzne światy z ponurą regularnością, śląc kolejne fale trudnych do wykrycia okrętów. Mają one za zadanie niszczyć wszystko na swojej drodze kosmitów, ludzi czy cokolwiek innego.

Cody Riggs, błąkając się po nieskończonym łańcuchu pierścieni międzygwiezdnych, prowadzi swoją flotę w sam środek odwiecznej walki o przetrwanie, jaka toczy się między trzema cywilizacjami. Stawia sobie za punkt honoru pomóc pokojowo nastawionym światom, lecz w zamian sprowadza widmo zagłady na całą ludzkość.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-08 08:24:46 [Aktualizuj]
Napisano: 29.05.2022 01:02
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse