Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sukcesja - Succession (2021) [S03.E09] [HDTV.1080P] [AC3] [LEKTOR.PL]

Sukcesja - Succession (2021) [S03.E09] [HDTV.1080P] [AC3] [LEKTOR.PL] torrent
Dodał: Ishimura
11.01.2022 08:22
Kategoria: Rozrywka

Rozmiar: 1.69 GB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 1
Pobrań: 8

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Produkcja: USA
Gatunek: Dramat
Premiera: 17 października 2021 (Świat)
Sezon: 3
Odcinek: 9 Ostatni.
...( Opis )...

Roy Logan (Brian Cox) - nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną, Marcią (Hiam Abbass), u boku, twardą ręką zarządza należącą do rodziny, globalną korporacją mediową. Ma czworo dzieci z poprzednich dwóch związków. Kendall Roy (Jeremy Strong), starszy syn Logana z drugiego małżeństwa, jest obecnie prezesem jednego z oddziałów firmy i jego oczywistym następcą. Roman Roy (Kieran Culkin), młodszy brat Kandalla, który nie pracuje już Waystar, jest szczerym i rozrywkowym mężczyzną. Siobhan Shiv Roy (Sarah Snook), jedyna córka Logana i zarazem najmłodsze jego dziecko, rozwija swoją karierę w polityce. Natomiast Connor Roy (Alan Ruck), najstarszy syn i jedyne dziecko z pierwszego małżeństwa, wiedzie spokojne życie w Nowym Meksyku, z dala od rodziny. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

...( Obsada )...

Brian Cox .... Logan Roy
Jeremy Strong .... Kendall Roy
Kieran Culkin .... Roman Roy
Sarah Snook .... Siobhan Shiv Roy
Nicholas Braun .... Greg Hirsch
Matthew Macfadyen .... Tom
Hiam Abbass .... Marcia Roy
Alan Ruck .... Connor Roy

...( Dane Techniczne )...

Format : Matroska at 3.693 kb/s
Length : 1,69 GB for 1 h 5 min 32s 596 ms

Video #0 : AVC at 3.500 kb/s
Aspect : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 192 kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 kHz
Language : pl
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-05-08 20:19:50 [Aktualizuj]
Adrianax
Adrianax
Napisano: 2022-01-14 15:16
 
Dziękuję !!!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse