Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Karaoke - Karafun & MID pl ver.118

Karaoke - Karafun & MID pl ver.118 torrent
Dodał: Kalinkus28
10.12.2021 02:54
Kategoria: Dźwięk

Rozmiar: 1.04 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Win7-8-10-11

KaraFun na Windows 10 - funkcjonalny program do odtwarzania i tworzenia plików karaoke. Aplikacja obsługuje popularne rozszerzenia audio, wyspecjalizowane formaty MIDI, KAR, CDG, zawiera internetową bazę popularnych melodii i jest w stanie pracować z listami lokalnymi i strumieniowymi danych combo.

Narzędzie zawiera narzędzie do nagrywania głosu, tryb treningu, może łączyć melodię mp3 i tekst na obrazie tła. Obsługuje integrację wideo, wybór efektów i animowane przejścia, zawiera narzędzia do dostosowywania tonu i szybkości odtwarzania pliku. Możesz do pobrania darmowa oficjalnej najnowszą wersja KaraFun na Windows 10 po Polsku

instalacja :
plik rozpakowujemy przez plik exe
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-11-05 20:14:49 [Aktualizuj]
Tagi karaoke karafun
Napisano: 09.12.2022 03:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse