Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Chicken Invaders Ultimate Edition [+DLC] *1999-2014* [ENG-PL] [REPACK R69] [EXE]

Chicken Invaders Ultimate Edition [+DLC] *1999-2014* [ENG-PL] [REPACK R69] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
08.12.2021 20:00
Kategoria: Zręcznościowe

Rozmiar: 209.72 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 0
Pobrań: 23

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
http://i57.fastpic.ru/big/2014/0416/f2/9bd43f9dfc97aff7631e63c7e30a6df2.gif
http://i.imgur.com/odwfVji.gif

...( Info )...

Tytuł: Chicken Invaders
Gatunek: Akcja, Rekreacyjne, Niezależne
Producent: InterAction studios
Wydawca: InterAction studios
Seria: Chicken Invaders
Data wydania: 1999-2014
Język: Polski Angielski
Tabletka: Nie wymagana

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chicken_Invaders

...( Opis )...

Chicken Invaders – seria komputerowych gier zręcznościowych stworzona i wydana przez firmę InterAction Studios.

Gracz wciela się w pilota pojazdu kosmicznego, walczącego z najeźdźcami – kurczakami. Do pokonania wroga używa się promieni lasera i rakiet. Należy też uważać na wystrzeliwane jajka. Ziemia została zaatakowana przez zmutowane kury, wielkości pojazdu kosmicznego, niemające problemu z oddychaniem w kosmosie, tudzież ciśnieniem atmosferycznym, które powinno je rozsadzić. Gracz musi walczyć z owymi kurami, jak również z asteroidami, by w ostatniej planszy zmierzyć się z kurą-matką. Niestety nie dane mu będzie powrócić na ziemię w chwale, gdyż tuż po pokonaniu bossa gracz wpada w pętlę czasoprzestrzenną i musi ratować świat od początku. Gra toczy się w kółko, aż do momentu śmierci bohatera.

Wydanie zawiera:

Chicken Invaders 2: The Next Wave

Gra ukazała się w roku 2002. W części drugiej gracz niszczy wszystkie kurczaki na planetach Układu Słonecznego oraz Słońcu, gdzie po raz ostatni spotyka się z Macierzystym Statkiem-Kwoką i niszczy go. Powstała również specjalna, bożonarodzeniowa wersja gry.

Chicken Invaders 3: Revenge Of The Yolk / Eastern

Gra ukazała się w roku 2006. W stosunku do poprzednich części zmieniła się oprawa graficzna i muzyczna. W części trzeciej gracz zostaje wrzucony do czarnej dziury przez Żółtkogwiazdę. Wyrzuca go ona daleko od Układu Słonecznego aż na Wielką Niewiadomą. Gracz musi odbyć długą podróż i pokonać wielu bossów, by zmierzyć się z Żółtkogwiazdą. Powstały również specjalne wersje gry: bożonarodzeniowa i wielkanocna.

Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette

Ta wersja Chicken Invaders została wydana w listopadzie 2010 roku. W czwartej części do bohatera przybywa Hen Solo i mówi, że jego galaktyka jest w niebezpieczeństwie. Bohater go nie słucha, gdy mówi także o Ziemi. Przekonuje go, dopiero gdy mówi o Space Burgers. Gracz wlatuje za Henem Solo do czarnej dziury (tunelu intergalaktycznego) i kontynuuje swoją walkę z kurami, aby raz na zawsze się ich pozbyć. Powstały również specjalne wersje gry: bożonarodzeniowa, z okazji święta dziękczynienia i wielkanocna.

Chicken Invaders 5: Cluck of the Dark Side

Ta wersja Chicken Invaders została wydana w listopadzie 2014 roku. W piątej części Słońce zostaje zakryte przez CK-01 Henterprise wielkimi piórami. Bohater jest zamyślony burgerami, narrator mówi mu żeby się odwrócił. Gracz rusza w stronę Ziemi, aby spróbować ratować Ziemię przed Henterprise i kurczakami.

DLC:

Chicken Invaders - Thanksgiving Edition
Chicken Invaders - Easter Edition
Chicken Invaders - Christmas Edition

Uploaded by ROKA1969

...( Wymagania Sprzetowe )...

Minimalne:
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Pamięć: 1024 MB RAM
DirectX: Wersja 9.0
Miejsce na dysku: 2.5 GB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

Zainstaluj
Przejdz do folderu z grą
Graj

Uploader Notes:

Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!
Lub pobierz i zainstaluj System Software: https://drive.google.com/u/0/uc?export=download&confirm=QTEc&id=16IuBE-zMZp7KdlJQ6XVYOeM875FNkazR

Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-11-20 14:08:48 [Aktualizuj]
Napisano: 09.12.2022 02:54
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse