Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Booth Michael - Jedz, módl się, jedz [Audiobook PL] [mp3192kbps]

Booth Michael - Jedz, módl się, jedz [Audiobook PL] [mp3192kbps]   torrent
Dodał: Ishimura
25.11.2021 05:18
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 552.62 MB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 4
Pobrań: 27

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ten torrent pobieraj przez SupesSpeedTorrent ( https://rebrand.ly/suprer_nitro ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
Ewentualnie zamknij i uruchom ponownie uTorrenta.
Michael Booth - Jedz, módl się, jedz

Info

Wielkość paczki: 552 MB
Czas trwania: 10 godzin 25 minut
Bitrate: 192kbps
Rodzaj kompresji: rar
Zawartość uploadu: mp3
Wersja językowa: PL
czyta: Mariusz Korpoliński
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Hasło: Brak

Opis

Historia mężczyzny w średnim wieku i jego rodziny. Opowieść o kryzysie, zmianie, spadku formy.
Poradnik? Nie do końca. Autobiografia? Nie. Zabawny, pełen autoironicznego humoru przewodnik dla całej rodziny po kryzysie wieku średniego. Kiedy taki kryzys stanął u progu drzwi Michaela Bootha, jego żona wzięła sprawy w swoje ręce i przygotowała oraz wdrożyła program zapobiegawczy: zrzędzeniu, cynicznemu podejściu do wszystkiego i nieuzasadnionym decyzjom ekonomicznym. Najprościej mówiąc, wysłała go na kilkumiesięczną podróż do Indii.
Audiobook nie podaje gotowej recepty na kryzys, ale jest opowieścią, której słucha się z przyjemnością, a jeśli faktycznie słuchacz jest mężczyzną koło czterdziestki lub taki mężczyzna znajduje się w bliskim otoczeniu, być może podsunie kilka rozwiązań, które zapobiegną jakiejś domowej katastrofie.
Współczesne Indie, współcześni mężczyźni i całkiem nieprzeciętna publikacja, która pokazuje, że mężczyźni też mają swoje kryzysy.

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-25 06:41:45 [Aktualizuj]
Napisano: 27.11.2021 06:58
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse