Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Yaniv Iczkovits - Córka rzeźnika (2021) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3]

Yaniv Iczkovits - Córka rzeźnika (2021) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent
Dodał: Ishimura
17.11.2021 03:40
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 20.38 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 1
Pobrań: 34

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Yaniv Iczkovits
Córka rzeźnika
literatura piękna
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

premiera 2021-08-11

...( Opis )...

Fania Kajzman oddana żona i matka pięciorga szokuje mieszkańców swojego miasteczka, Motolu, gdy opuszcza w środku nocy dom i rozpływa się w mroku. Wprawdzie mężczyźni znikają w tej okolicy od lat, ale żony i matki? Nigdy. To niedorzeczne. Jak mogła to zrobić?
Z pewnością nie ma żadnego powiązania pomiędzy Fanią Kajzman i osobliwym morderstwem na skraju drogi do miasteczka Telechany. To byłoby jednak aż zbyt niesamowite. Prawda?
To wciągająca i niezwykle bogata powieść o miłości, poświęceniu i o tym, do czego możemy się posunąć w obronie najbliższyc
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-11-29 13:33:26 [Aktualizuj]
Napisano: 23.01.2022 17:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse