Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Robert F. Barkowski - Włócznia Powieść historyczna z czasów piastowskich (2021) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3]

Robert F. Barkowski - Włócznia Powieść historyczna z czasów piastowskich (2021) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3] torrent
Dodał: Ishimura
17.11.2021 03:36
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 5.40 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 113

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
...( Info )...

Robert F. Barkowski
Włócznia Powieść historyczna z czasów piastowskich
powieść historyczna
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

premiera 2021-03-22

...( Opis )...

Fascynująca, pełna przygód opowieść o wierności, waleczności i męstwie.
Władca Polski Bolesław Chrobry i cesarz niemiecki Henryk II zmagają się w toczonej od trzynastu lat wojnie o prestiż, uznanie i zdobycze terytorialne na Połabiu. 1 września 1015 roku armia polska dopada tylną część armii uciekającego cesarza w Lesie Dziadoszan i rozgramia ją doszczętnie w walnej bitwie. Czwórce przyjaciół Gromosławowi, Czamborowi, Bernardowi i Randulfowi nie danym jest jednak spocząć po trudach walki. Chrobry wysyła ich na czele jazdy na odsiecz do Kopanika, uzależnionego od Polski grodu na Połabiu zaatakowanego przez wojowniczych Lutyków. Czy wyprawa zakończy się powodzeniem? Wiry niebezpiecznych wydarzeń i sploty okoliczności wikłają grupę Gromosława w wielomiesięczną, owianą groźnymi tajemnicami
[...]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-13 19:40:21 [Aktualizuj]
Napisano: 23.01.2022 16:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse