Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: BISHŌJO SENSHI SAILOR MOON CRYSTAL E01-E39

BISHŌJO SENSHI SAILOR MOON CRYSTAL E01-E39 torrent
Dodał: Kalinkus28
02.11.2021 23:43
Kategoria: Anime

Rozmiar: 20.28 GB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 4
Pobrań: 112

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł: Sailor Moon: Crystal
Tytuł alternatywny: Pretty Soldier Sailor Moon (2014), Sailor Moon Remake, Bishoujo Senshi Sailor Moon (2014)
Typ anime: seria TV
Emisja: Jul 5, 2014 to
Odcinki: 1-2/26
Gatunek: Demons, Magic, Romance, Shoujo
Format pliku: .mkv
Język: polski, japoński
Napisy: polskie
Grupa: HorribleSubs, HoshiAkari (polski lektor dwugłosowy), ShiningMoon (polskie napisy)
Jakość: b.dobra
Rozdzielczość: 1280x720
Studio: Toei Animation, Starchild Records, Viz Media
Czas trwania: 25 minut

Ta klasyczna opowieść magical girls, która wychowała w Polsce całe pokolenie fanów (a może po części je stworzyła?) powraca teraz w kolejnej odsłonie. W odróżnieniu od poddanego liftingowi Dragon Ball Z Kai, mamy tu do czynienia z nową adaptacją, która ponoć ma być wierniejsza mandze. Dostępność w internecie i sentyment fanów na pewno spowodują, że po ten tytuł sięgnie wiele osób.

Kilkakrotnie przekładana seria ma być emitowana w nietypowym cyklu, dwa razy w miesiącu. Optymiści podkreślają, że umożliwi to staranniejsze przygotowanie poszczególnych odcinków, pesymiści obawiają się, że może to uczynić ten tytuł jeszcze bardziej podatnym na wszelkiego rodzaju obsuwy oraz zwiastować z góry braki budżetowe. Chociaż niektórzy mogą się obawiać, jak spisze się nowa ekipa twórców oraz seiyuu (a z drugiej strony ? jak ponad czterdziestoletnia Kotono Mitsuishi poradzi sobie z rolą czternastoletniej Usagi), prawdziwym pytaniem może być co innego. Czy ta seria ma być przeznaczona wyłącznie dla widzów starszych i sentymentalnych, czy też może ma stanowić próbę przyciągnięcia nowej widowni? A jeśli to drugie ? to jakie zabiegi temu posłużą w czasach, kiedy dla japońskich dziesięciolatek standardy magical girls od lat wyznacza ugrzeczniony cykl Precure?


napisy do pobrania z www.animesub.info

Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-08-22 22:57:37 [Aktualizuj]
Tagi sailor moon crystal


Napisano: 29.01.2023 19:57
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse