Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Advanced SystemCare Pro 15.0.1.125 Multilingual

Advanced SystemCare Pro 15.0.1.125 Multilingual torrent
Dodał: Mafia1979
14.10.2021 09:20
Kategoria: Narzędzia

Rozmiar: 65.47 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO

Języki: wielojęzyczne | Rozmiar pliku: 65.4 MB
Advanced SystemCare PRO zapewnia zawsze włączone, zautomatyzowane, wszechstronne narzędzie do optymalizacji komputera, specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszania i ostatecznie ochrony komputera. Aby lepiej chronić prywatność użytkowników w Internecie za pomocą Advanced SystemCare, dodano kartę Chroń, która została zaprojektowana, aby zapewnić szybki dostęp do ochrony przeglądania przed śledzeniem poprzez automatyczne czyszczenie śladów prywatności po zamknięciu przeglądarki oraz wykrywanie i opieranie się atakowi złośliwej wtyczki / paska narzędzi przez Browser Anti-Tracking i Plugin / Toolbar Cleaner w tej karcie.
IObit Advanced SystemCare ma nowy monitor wydajności, który może zwolnić pamięć jednym kliknięciem, aby płynnie działać komputera w ciągu kilku sekund. Toolbox zawsze oferuje skuteczne narzędzia, takie jak nowy Menedżer uruchamiania, rozwiązanie 1-click, które wyraźnie zmniejsza czas uruchamiania systemu poprzez optymalizację niepotrzebnego uruchamiania i usługi. W większości starych i wolnych komputerów może wystąpić wiele problemów, aby je spowolnić. Wyposażony w Advanced SystemCare, Twój komputer pozostanie bezbłędny i płynniejszy niż kiedykolwiek.
Cechy:
Utrzymuje komputer przy maksymalnej wydajności. W pełni optymalizuje system Windows pod kątem najwyższej wydajności systemu i najwyższej prędkości Internetu, uwalniając wbudowaną moc systemu w zależności od sposobu korzystania z komputera i konfiguracji sieci. Zamienia komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer do komputerów naukowych.
Chroni bezpieczeństwo komputera dzięki dodatkowej ochronie. Wykrywa i analizuje środowisko zabezpieczeń systemu Windows. Skanuje i usuwa programy szpiegujące i reklamowe przy użyciu aktualnych plików definicji, aby zapobiec instalowaniu złośliwych programów na komputerze przez programy szpiegujące, hakerów i porywaczy. Wymazuje i aktualizuje historię aktywności komputera.
Jedno kliknięcie, aby rozwiązać aż 11 typowych problemów z komputerem. Advanced SystemCare dziedziczy łatwość użycia z poprzednich wersji, z bardziej zaawansowanymi możliwościami. Za pomocą jednego kliknięcia skanuje i naprawia dziesięć problemów z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami bezpieczeństwa.
Optymalizacja w czasie rzeczywistym z funkcją ActiveBoost. ActiveBoost, technologia, która aktywnie działa w tle, inteligentnie zarządzając zasobami systemowymi w czasie rzeczywistym, stale wykrywa nieaktywne zasoby i optymalizuje użycie procesora i pamięci RAM.
Ponad 20 dedykowanych inteligentnych narzędzi do codziennej konserwacji komputera. Advanced SystemCare integruje najnowszy zestaw narzędzi IObit z ponad 20 dedykowanymi inteligentnymi narzędziami do codziennej konserwacji komputera, a także zaawansowanych potrzeb. Funkcja Toolbox zawiera narzędzia do czyszczenia, optymalizacji i naprawy systemu, narzędzia do zwiększania bezpieczeństwa oraz narzędzia do pełnej kontroli nad systemem PC.
Technologia chmury do aktualizowania bazy danych. Nowa technologia "Cloud" zapewnia, że baza danych jest aktualizowana przez cały czas, dzięki czemu można korzystać z najnowszych definicji i konfiguracji.
Zwiększ swój komputer do pracy i gier. Masz teraz dwie opcje Turbo Boost, tryb pracy i tryb gry. Ponadto możesz teraz dostosować konfigurację każdego trybu z ekranu głównego.
Głębokie czyszczenie i optymalizator rejestru nowej generacji. Bezpiecznie czyści śmieci rejestru, kompaktuje wzdęcia rejestru i defragmentuje cały rejestr w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Znajduje i naprawia błędy rejestru, które inne narzędzia pomijają dzięki technologii "Głębokie skanowanie".
Automatycznie działa w tle. To potężne narzędzie działa w sposób ciągły, automatyczny i cichy w tle na komputerze. Możesz ustawić program zgodnie z regularnym harmonogramem lub po prostu pozwolić mu działać automatycznie, gdy komputer jest bezczynny.
Nowa technologia UI dla szybszego startu i mniejszego zużycia zasobów! Dzięki nowej technologii UI Advanced SystemCare uruchomi się szybciej przy użyciu mniejszej ilości zasobów systemowych.
Nowa architektura i przepisane kody źródłowe dla systemu 32bit / 64bit! Te ulepszenia sprawią, że Twój komputer będzie działał wydajniej i stabilniej, stabilizując nawet starsze systemy.
Ulepszony moduł opieki z bardziej wydajnymi funkcjami czyszczenia i optymalizacji. Nowe osiągnięcia w module "Care" obejmują funkcje takie jak "Optymalizacja rozruchu", które znacznie skuteczniej skanują i czyszczą komputer.
Potężna defragmentacja dysku twardego. Szybka, wydajna i niezwykle skuteczna funkcja defragmentacji dysków twardych - do 10 razy szybciej niż inne narzędzia do defragmentacji.

Korzyści: Utrzymuje komputer przy najwyższej wydajności.
W pełni optymalizuje system Windows, aby uzyskać najwyższą wydajność systemu i najwyższą prędkość Internetu. Zamienia komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer do komputerów naukowych.
Chroni bezpieczeństwo komputera dzięki dodatkowej ochronie. Wykrywa i analizuje środowisko zabezpieczeń systemu Windows. Skanuje i usuwa programy szpiegujące i reklamowe przy użyciu aktualnych plików definicji. Podsumowując, uniemożliwia spyware, hakerom i porywaczom instalowanie złośliwych programów na komputerze. Wymazuje i aktualizuje historię aktywności komputera.
Jedno kliknięcie, aby rozwiązać aż 10 typowych problemów z komputerem. Za pomocą jednego kliknięcia skanuje i naprawia dziesięć problemów z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami bezpieczeństwa.
Optymalizacja w czasie rzeczywistym z funkcją ActiveBoost. Technologia ta aktywnie działa w tle, inteligentnie zarządzając zasobami systemowymi w czasie rzeczywistym. I stale wykrywa nieaktywne zasoby i optymalizuje użycie procesora i pamięci RAM.
Technologia chmury zapewniająca aktualność bazy danych. Nowa technologia "Cloud" zapewnia, że baza danych jest zawsze aktualizowana. Dzięki czemu możesz korzystać z najnowszych definicji i konfiguracji.
Ponad 20 dedykowanych inteligentnych narzędzi. Funkcja Toolbox zawiera narzędzia do czyszczenia, optymalizacji i naprawy systemu, narzędzia do ulepszania bezpieczeństwa. Również narzędzia do pełnej kontroli nad systemem PC.

Instalacja

- Pobierz i wypakuj.
- Zainstaluj z pliku SETUP.
- Wyjdź z programu. Zamknij wszystko co związane z programem w menadżerze zadań
oraz MONITOR wydajności ASC (widoczny na pulpicie).
- Skopiuj zawartość folderu FIX i wklej/podmień w miejscu zainstalowania programu.
- Gotowe :)
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-22 16:20:38 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse