Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Quentin Tarantino - Pewnego razu w Hollywood (2021) [audiobook PL]

Quentin Tarantino - Pewnego razu w Hollywood (2021) [audiobook PL] torrent
Dodał: Ishimura
14.10.2021 03:08
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 1.26 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 51

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info

Quentin Tarantino
Pewnego razu w Hollywood
Kryminał, sensacja, thriller
Lektor: Zawierucha Rafał
Czas trwania: 11 godz. 42 min.
Data premiery: 2021-09-29
[audiobook PL]

Opis

Długo oczekiwane pierwsze dzieło fabularne Quentina Tarantino jednocześnie zabawne, smakowite i brutalne to nieustannie zaskakująca, czasem szokująca adaptacja jego nagrodzonego Oscarem filmu.

RICK DALTON Niegdyś Rick był gwiazdą serialu telewizyjnego, ale stracił popularność i ostatnio gra jedynie role czarnych charakterów w filmach, na których nikomu nie zależy, oraz topi smutki w litrach whisky sour. Czy telefon z Rzymu odmieni jego los, czy raczej go przypieczętuje?

CLIFF BOOTH Kaskader filmowy zastępujący Ricka w niebezpiecznych scenach oraz jeden z ludzi filmu owianych najgorszą sławą, bo możliwe, że uszło mu płazem morderstwo...

SHARON TATE Wyjechała z Teksasu za marzeniami o karierze filmowej, które udało jej się spełnić. Swoje złote lata spędza na Cielo Drive, na wysokim zboczu Hollywood Hills.

CHARLES MANSON - facet po wyroku, stoi na czele grupy naćpanych hippisów, uważając się za ich przywódcę duchowego, ale w każdej chwili jest gotów rzucić ich w cholerę, żeby zostać gwiazdą rocka.

Hollywood w 1969 roku. Musicie tam być.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-04-17 10:45:06 [Aktualizuj]
Napisano: 09.12.2022 19:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse