Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Boom 3D v1.2.5 (x64) + Fix

Boom 3D v1.2.5 (x64) + Fix torrent
Dodał: penen
01.10.2021 22:30
Kategoria: Dźwięk

Rozmiar: 117.45 MB
Seed'ów: 40
Leecher'ów: 108
Pobrań: 1891

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Boom 3D v1.2.5 (x64) + Fix


Boom 3D dla systemu Windows to wielokrotnie nagradzana aplikacja do ulepszania dźwięku przeznaczona do odtwarzania treści multimedialnych z niesamowitymi efektami 3D na DOWOLNYCH słuchawkach, z dowolnego odtwarzacza, z dowolnych usług multimedialnych lub strumieniowych.
Nie potrzebujesz drogich słuchawek ani kosztownych wzmacniaczy dźwięku przestrzennego, aby poczuć swoją muzykę.


Cechy:

Funkcje, które sprawią, że Twój świat przyspieszy!
Popraw dźwięk w całym systemie dzięki światowej klasy funkcjom ulepszającym Boom

Dźwięk przestrzenny 3D
Ciesz się filmami, grami i muzyką dzięki technologii 3D Surround, która oferuje oszałamiający wirtualny dźwięk przestrzenny bez specjalnych słuchawek zwiększających głośność lub kosztownych wzmacniaczy dźwięku przestrzennego.

Ustawienia wstępne korektora
Najbardziej zaawansowane korektory z 31 pasmami do precyzyjnego dostrajania dźwięku.
Boom 3D dla komputerów Mac i Windows zapewnia również szeroką gamę ustawień wstępnych, starannie wykonanych ręcznie, aby dopasować się do różnych gatunków i indywidualnego gustu słuchania.

Wzmacniacz głośności wysięgnika
Boom 3D to ogólnosystemowy wzmacniacz głośności, który bezpiecznie zwiększa głośność poza standardowe granice, aby zapewnić intensywne i bogate wrażenia dźwiękowe

Kontroler głośności aplikacji
Boom 3D umożliwia zarządzanie głośnością dźwięku w poszczególnych aplikacjach i płynne odtwarzanie filmów/gry/muzyki, tak jak w przypadku osobistego odtwarzacza muzyki.

Najnowocześniejszy odtwarzacz audio
Odtwarzaj swoje lokalnie przechowywane utwory z bezkonkurencyjnymi efektami Boom za pomocą naszego pełnoprawnego odtwarzacza audio i twórz listy odtwarzania, aby organizować swoje kolekcje muzyczne, tak jak Twoja osobista aplikacja odtwarzacza muzyki.

Niesamowite efekty dźwiękowe
- Przestrzenny tryb nocny wierności otoczenia
- Bądź żywy i poczuj muzykę wokół siebie dzięki Ambience
- Bądź tu, tam i wszędzie z Fidelity
- Zoptymalizuj głośność słuchania w nocy w trybie nocnym
- Bądź w centrum dźwięku dzięki Spatial

Instrukcje:
1. Zainstaluj program z podanej konfiguracji.
2. Uruchom go raz. Kliknij "Continue" na pierwszym ekranie. Kliknij "Skip Intro". Kliknij "Star Boomin". Kliknij "Skip", gdy pojawi się ekran rejestracji/odblokowania.
3. Po wykonaniu ustawień zgodnie z powyższym opisem, po pełnym załadowaniu aplikacji, zamknij ją całkowicie, w tym z zasobnika.
4. Skopiuj zawartość "Crack Fix" do katalogu, w którym zainstalowałeś program. Zastąp wszystkie pliki.
5. Bum! Teraz możesz korzystać z programu bez żadnych przerw.
6. To wszystko, ciesz się teraz ;)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-17 15:52:45 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2022 09:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse